Redmi Note 8 kendi kendine reboot atması

Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum. Bugün günceleme geldi ve telefon günceleme hazırlanıyor yazarken Redmi-Recovery main menu diye bir şey açıldı. Ben de reboota bastım ama tekrar aynı menü açıldı ve 2 saattir otomatikmen kendi kendine telefon acılmadan Rebootlayıp duruyor. Telefon yurt dışı oldugu için reset de atamıyorum. Telefon anakartını yakmasından korkuyorum. Yardım edin.

Bende de aynı sorun mevcut, Xiaomi RedMi Note 8 Kullanıyorum, Günde 2 defa veya daha fazla olarak kendini yeniden başlatıyor. Herhangi bir sorun olmuyor standart açılıyor fakat garibime gitti.
Bilgisi olan varsa açıklasın lütfen.
Elimde ki bilgi şudur dostlar, MiUI 12 Sürümünde halen çözülememiş bir sorundan dolayı, Ne yazık ki cihazlar yeniden başlatılıyor.
Güncelleme çıkana kadar kısa süreli çözüm sanırsam,
Mi Hesabı Sekmesinden Cihazlar > *Cihazınız* > Cihazı Bul > Kapat
Dediğimi yaptıktan sonra Yaklaşık 2 saatte bir yeniden başlayan cihazım gözümün önünde yeniden başlamadan duruyor.

Son düzenleme:
yazılan sorun bende de mevcut telefonumu birkaç kere yere düşürdüm. Şu aralar mevsimsel sıcaklıklarda var. Benim telefonda aşırı ısınma da var ondan ya da düşürmeden kaynaklı olabilir. Araştırma yaptım internette kesin bir problem tespiti yapamadım henüz. Telefon miu 12.5 sürümünde ve de yazılım desteği kesildiğinden stabil çalışma sorunu da olabilir. Bundan kaynaklı ısınmalar yaşıyor olduğumu düşünüyorum. Bir telefoncuya götürüp sormayı planlıyorum.

yazılan sorun bende de mevcut telefonumu birkaç kere yere düşürdüm. Şu aralar mevsimsel sıcaklıklarda var. Benim telefonda aşırı ısınma da var ondan ya da düşürmeden kaynaklı olabilir. Araştırma yaptım internette kesin bir problem tespiti yapamadım henüz. Telefon miu 12.5 sürümünde ve de yazılım desteği kesildiğinden stabil çalışma sorunu da olabilir. Bundan kaynaklı ısınmalar yaşıyor olduğumu düşünüyorum. Bir telefoncuya götürüp sormayı planlıyorum.

Xiaomi Redmi Note 8 MiUI 13 alıp desteğini yitirecek.* Ayrıca sorun güncel olan sürüm MiUI 12.5 Enhanced üzerinde çözüldü. Dilerseniz Fastboot üzerinden orijinal romu baştan yazabilirsiniz. Ayrıca cihazın ısınma sorunu kronik. Aslında şöyle söyleyebilirim, Isınmasının sebebi soğutmasının iyi olmaması. Yoksa işlemci veya herhangi bir donanim bileseninde kronik bir isinma sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı