Redmi Note 8 vs Redmi Note 8 Pro

Buğra Doyranlı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000-2500 TL arası bütçem var. İki telefon arasında kaldım. Sizce hangisini almak daha mantıklı? İşlemci farkları var ben pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 8 Pro daha performanslı ve tercih edilebilesi bir telefon fakat ben tercihimi Note 8'den yana yapardım. Çünkü kameranın ortada olması beni çıldırtıyor 😀 Şimdiye kadar hiç öyle telefon kullanmamışımdır.

Merhaba ben aynı konu için İzmir’e gittiğimde MI Store’u ziyaret ettim. Çalışanlar cihazların indirimde olduğunu söylediler ve Redmi Note 8 Pro’nun 128 GB modelini önerdiler. Bende Note 8 ve Pro arasındaydım tasarım ve fiyat açısından. Şu an pro’da kararlıyım ancak iPhone 8’den geçmek mantıklı mı bilmiyorum. iPhone 8’imi Dubai’den çok uygun bir fiyata almıştım zamanında. Neredeyse Redmi Note 8 Pro’nun fiyatı. Şimdi pili, performansı ve kamerası bana yeterli gelmiyor. Kamerasının 12 MP olması pilinin 1800 mAh olması ve ekranı telefonu günümüzün özelliklerinin altında bırakıyor. Büyük ihtimalle geçme diyeceksiniz ancak yine de farklı fikirleri almak için yazdım. Okuyanlara teşekkürler :)
Note 8 Pro daha performanslı ve tercih edilebilesi bir telefon fakat ben tercihimi Note 8'den yana yapardım. Çünkü kameranın ortada olması beni çıldırtıyor 😀 Şimdiye kadar hiç öyle telefon kullanmamışımdır.

Katılıyorum ancak alışılabilir diye düşünüyorum. Alınırken 500 tl daha verip daha güçlü bir model alınmalı. Cihazların kamera testlerinde de pro ile arasında belli olacak kadar bit fark var.

6600 alalım sana ben çok beğenirim mesela onu :D
Nokia_6600_front_side_back.jpg

Şaka bir yana, P30 pro ile ile note 8 pro arasında gidiyorum bende.

Arkadaşlar 2000-2500 TL arası bütçem var. İki telefon arasında kaldım. Sizce hangisini almak daha mantıklı? İşlemci farkları var ben pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Pro gereksiz hatta indirimi bekle daha uygun bir fiyata Note 8 al derim. Sen aradaki performans farkını düşünene kadar yeni modeli gelecek :). O yüzden 2-3 yıl kullan sonra değiştirirsin. Ben Note FE kullanıyorum sorunsuz bir şekilde ve 1800' TL'ye almıştım düşün.

Pro gereksiz hatta indirimi bekle daha uygun bir fiyata Note 8 al derim. Sen aradaki performans farkını düşünene kadar yeni modeli gelecek :). O yüzden 2-3 yıl kullan sonra değiştirirsin. Ben Note FE kullanıyorum sorunsuz bir şekilde ve 1800' TL'ye almıştım düşün.
Telefonu çok kullanan, fotoğraf çeken, oyun oynayan ve şarjının gitmesini isteyen biri için gerekli mi sizce?

Telefonu çok kullanan, fotoğraf çeken, oyun oynayan ve şarjının gitmesini isteyen biri için gerekli mi sizce?
Zaten amaç fotoğraf içinse muhakkak güzel bir telefon alınmalı yoksa oyunları birçok model artık oynatabiliyor. Çok değil bundan 5 yıl öncesine kadardı o amiral gemisi alma furyası şimdi artık birçok model rahatlıkla her işi görebilmekte bilinçli ve ihtiyaca yönelik tüketim yapalım derim her zaman. 🙏

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı