Redmi Note 8 Mi Band 4 Arama Bildirimi Gelmiyor

Revivmeooi

Hectopat
Evet, böyle bir sorun yaşıyorum. Arama bildirimleri bazen geliyor, sonra gelmemeye başlıyor. Bluetooth'u kapatıp açınca düzeliyor fakat ne zaman gelmeyeceği belli olmuyor. Ne yapmam gerekiyor, sorunu yaşayıp çözenler varsa söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi fit ve bileklik sürümü güncel mi bir bakın.
Ve bilekliği haftada 1 kez yeniden başlatıyr musunuz? Başlatmıyorsanız şimdi yeniden başlatın. Aynı bileklik bende de var yardımcı olmaya çalışacağım.

Mi fit ve bileklik sürümü güncel mi bir bakın.
Ve bilekliği haftada 1 kez yeniden başlatıyr musunuz? Başlatmıyorsanız şimdi yeniden başlatın. Aynı bileklik bende de var yardımcı olmaya çalışacağım.
Daha 2 gün oldu yeniden başlatalı. Uygulama tamamen güncel eşleştirmeyi kapatıp yeniden bağladım fakat aynı sorun oluyor. Bluetooth'u kapatıp açmadan düzelmiyor.

Daha 2 gün oldu yeniden başlatalı. Uygulama tamamen güncel eşleştirmeyi kapatıp yeniden bağladım fakat aynı sorun oluyor. Bluetooth'u kapatıp açmadan düzelmiyor.
Gelen bir güncellemeden sonra mı oldu? Telefon veya bileklik için herhangi bir güncellemeden kaynaklanabilir. Eğer öyle değilse bilekliği sıfırlama şansınız varsa bir sıfırlayın. İçine yazılım atmayı son çare olarak görüyorum.

Gelen bir güncellemeden sonra mı oldu? Telefon veya bileklik için herhangi bir güncellemeden kaynaklanabilir. Eğer öyle değilse bilekliği sıfırlama şansınız varsa bir sıfırlayın. İçine yazılım atmayı son çare olarak görüyorum.
Hayır bilekliği alalı daha 6 gün oluyor. Aldığımızdan beri böyle. Yazılım atmayı düşünmüyorum hocam sıfırlamayı denedik.

Geri
Yukarı