Redmi Note 8 MIUI 13 ile yavaşladı

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Redmi Note 8 kullanıyorum MIUI 13 güncellemesi geldi belki hızlanır diye güncellendi ama daha kötüsü oldu. Telefon çok yavaşladı PUBG Mobile denen 45 FPS'de kasmadan donmadan oynarken şimdi çok fazla donuyor ve YouTube uygulaması çok fazla donuyor ve kasıyor.

Kendi cihazıma daha MIUI 13 gelmedi siz nasıl aldınız acaba merak ettim. (Note 8 Pro 6/128)

Note 8 için MIUI 13 daha oturmadı.
Muhtemelen de düşük FPS almanızın sebebi bu.

12.5.1 Global ROM dosyasını XiaoMiToolV2 ile flashlayın.
Sonrasında OTA ile en güncel sürümüne ulaşırsınız.

Güncelleme tamamlanır tamamlanmaz bitmiyor. 1-2 hafta boyunca arka planda güncelleme işlemleri devam eder. O sürede telefonda yavaşlama, şarjın hızlı bitmesi, ısınma gibi sorunlar olabiliyor.

Redmi Note 8 kullanıyorum MIUI 13 güncellemesi geldi belki hızlanır diye güncellendi ama daha kötüsü oldu. Telefon çok yavaşladı PUBG Mobile denen 45 FPS'de kasmadan donmadan oynarken şimdi çok fazla donuyor ve YouTube uygulaması çok fazla donuyor ve kasıyor.
Annemde note 8 var sadece pubg lite oynatıyor zaten telefonun başka bir numarası yok 8 senelik iphone 6 daha iyi 5 senelik galaxy s serisi cihazlar daha iyi. Ben hediye aldım pişmanım rezil bir telefon. 👎
👎

Beta sürümleri deneme amaçlı olduğu için böyle sorunlar gayet normal. Kararlı sürüm geldiğinde farkı göreceksin.
Hocam bazen oyun oynarken telefon donuyor ve dıııııııt diye bir ses geliyor
Beta sürümleri deneme amaçlı olduğu için böyle sorunlar gayet normal. Kararlı sürüm geldiğinde farkı göreceksin.
Hocam ben şimdi baktım ama global yazıyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-02-28-22-51-23-237_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-02-28-22-51-23-237_com.android.settings.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 622
Son düzenleme:
Redmi Note 10. MIUI13 yüklendi, telefon neredeyse kullanılmaz oldu. Uygulamalar aniden kapanıyor. Arka planda 2 uygulama çalıştırmak imkansız oldu. Çok moral bozucu.

Geri
Yukarı