Redmi Note 8 PixelExperience nasıl kurulur?

Açık kilit simgesi varsa bootloader kilidiniz açık demektir hocam. Yani muhtemelen telefonunuz kaçaktır, dolayısı ile bu işlemi yaparken IMEI gidecek ve tekrar IMEI attırmanız gerekecek. Aslında Qualcomm işlemcili olduğu için root attıktan sonra IMEI'sini kendiniz kolayca düzeltebilirsiniz ama sanırım burada bu konuda yardımcı olmam forum kurallarına aykırı.

LineageOS'un cihazınız için en güncel versiyonu Android 11'e denk geliyor, ancak siteyi incelediğimde güvenlik güncellemesi tarihinin çok yeni olduğunu görüyorum. PixelExperience'in ise bildiğim kadarı ile sizin cihazınız için en son versiyonu Android 13. bu konuda hangisini kurmak istediğiniz size kalmış. LineageOS'u kurmanın daha basit olduğunu baştan söyleyeyim.
Ekleme: LineageOS bildiğim kadarı ile vanilla olarak geliyor, yani Google uygulamaları yok. Kurabilirsiniz ancak biraz uğraştırır. Kararınızı ona göre verin.

Veya diğer alternatif Custom ROM'lara bakabilirsiniz. Aslında bunların birçoğu da PixelExperience tabanlı ancak fazladan özelleştirme olanakları gibi artıları var. Örneğin: Project Elixir

Hangisini kurmak istediğinize karar verin, ona göre anlatayım.

Üstadım PixelExperience kurayım ben, IMEI attırmıştık telefonu satın alınca, PixelExperience kurduktan sonra IMEI gitmez değil mi?

Üstadım PixelExperience kurayım ben, IMEI attırmıştık telefonu satın alınca, PixelExperience kurduktan sonra IMEI gitmez değil mi?

Hocam IMEI repair işleminde yardımcı olabilirim ancak sanırım forum kurallarına aykırı.

O zaman sence ne kuralım üstat? IMEI falan gitmesin kabağı patlatmayalım sonra evelallah.

PixelExperience ile alakalı değil hocam ne kurarsanız kurun gider.

Hocam IMEI repair işleminde yardımcı olabilirim ancak sanırım forum kurallarına aykırı.

PixelExperience ile alakalı değil hocam ne kurarsanız kurun gider.

Üstat boş verelim o zaman, vakit ayırdoğınız için sağ olun, yeni telefon alıncs bundaki IMEI gitsede istediğimi denerim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı