Custom ROM Redmi Note 8 Pro için ROM önerisi

Meguminn

Hectopat
Telefonum için Custom ROM arıyorum. Bana önerilen birkaç ROM oldu aralarında en akla yatan HyperOS port for RN8p oldu fakat onu da kurmayı gösteren düzgün bir yer bulamadım. Telefonun bootloader kilidi açık değil halen, düzgün bir şekilde iyi bir ROM atmayı anlatacak birisi ile beraber açmayı düşündüm. O yüzden beklettim birilerinin cevaplarını.

Kesinlikle bu.

Öncelikle botloader kilidini açın, 7 gün bekleyeceksiniz açılması için.
Beklemeden açma gibi bir şey görmüştüm sanki forumda. Yani kilidi açma işlemini yaptıktan 7 gün sonra mı açılıyor kilit? Sıfırlandığını duydum, o zaman şimdi yapsam haftaya mı sıfırlanıcak yoksa sıfırlanıp 7 gün sonra mı açılacak kilit?

Beklemeden açma gibi bir şey görmüştüm sanki forumda. Yani kilidi açma işlemini yaptıktan 7 gün sonra mı açılıyor kilit? Sıfırlandığını duydum, o zaman şimdi yapsam haftaya mı sıfırlanıcak yoksa sıfırlanıp 7 gün sonra mı açılacak kilit?
Haftaya sıfırlanacak, şu an kilit açma izni alıyorsunuz 7 gün sonra açılması için tekrar bağlanıp açıyorsunuz.

Haftaya sıfırlanacak, şu an kilit açma izni alıyorsunuz 7 gün sonra açılması için tekrar bağlanıp açıyorsunuz.
Teşekkürler. Peki başka yerlerde crDroid v9 kullanmayı önerenler gördüm. Telefonum yeni değil artık o yüzden Android 14 yerine 13 daha mı ideal olur diye düşündüm. Gerçi aralarındaki farkı bilmiyorum. Bir de sıra sıra hangi adımları yapacağımı anlatan bir rehber paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler. Peki başka yerlerde crDroid v9 kullanmayı önerenler gördüm. Telefonum yeni değil artık o yüzden Android 14 yerine 13 daha mı ideal olur diye düşündüm.

13 de idealdir.

Bir konum üzerinden yardım alabilirsiniz, ben de aynı aşamaları geçirdim. Ancak önce hepsini okuyun. Aklınıza takılan olursa sorarsınız.

13 de idealdir.

Bir konum üzerinden yardım alabilirsiniz, ben de aynı aşamaları geçirdim. Ancak önce hepsini okuyun. Aklınıza takılan olursa sorarsınız.

13 ve 14 arasında kaldım. Farkları nedir veya hangisi rn8p için daha ideal olur bilmiyorum. Bootloader açaymayı başlattım 7 gün sonra tekrar deneyip açacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı