Redmi Note 8 Pro için ROM tavsiyesi

Bence redmi note 8 pro da custom rom kullanmak daha mantıklı telefondan tam verim alırsınız.Evolution x'i deyebilirsiniz.Ben şuan Redmi Note 8 Pro Cihazımda bunu kullanıyorum 2 gün dayanıyor şarj ve oyun performansıda çok güzel.Temasını beğenmiyorsanız Nova Launcher alabilirsiniz.

Peki globalde önerilebileceğiniz sürüm var mıdır?

Ben Redmi Note 9 kullanıyorum bütün sürümleir denedim 12.5.5 benimki için en iyisiydi ama sizin için bilemem hız istiyorsanız kesinlikle Custom ROM.

Bence Redmi Note 8 Pro da Custom ROM kullanmak daha mantıklı telefondan tam verim alırsınız. Evolution X'i deyebilirsiniz. Ben şu an Redmi Note 8 Pro cihazımda bunu kullanıyorum 2 gün dayanıyor şarj ve oyun performansıda çok güzel. Temasını beğenmiyorsanız nova Launcher alabilirsiniz.

Pixel Experience A12 de kurabilir ben kendimde pixel Experience A12 kullanıyorum.

Ben Redmi Note 9 kullanıyorum bütün sürümleir denedim 12.5.5 benimki için en iyisiydi ama sizin için bilemem hız istiyorsanız kesinlikle Custom ROM.

Pixel Experience A12 de kurabilir ben kendimde pixel Experience A12 kullanıyorum.
Bu arada ayarlarda sanırım gcam lag engelleyici ayarı var onu açıp internete araştırıp telefonunuz için GCAM indirirseniz efsane bir kamera elde edebilirsiniz.

Geri
Yukarı