Redmi Note 8 Pro kablosuz ağdan düşüp tekrar bağlanıyor

Makaleler
3
Yer
Mersin
Operatör internetinde herhangi bir sorun olmuyor. Evde kablosuza bağlıyken telefondan sürekli bildirim sesi geliyordu ve sonradan fark ettim ki kablosuz ağ bağlantısından düşüp tekrar bağlanıyormuş. Normalde bağlantı yokken bu ağa bağlanamıyor şeklinde bildirim gelir ama anlık kopup tekrar bağlandığı için herhangi bir bildirim de yok. Modemle arada 2 metreden az mesafe var ve sinyali engelleyecek bir şey de yok. 2.4 GHz veya 5 GHz fark etmiyor her ikisinde de bu durum oluyor. Modemle alakalı olduğunu da sanmıyorum çünkü bilgisayarda internet kullanımı olduğundan bir kopma yaşamıyorum hiç.

Son düzenleme:
Aynı sorunu bende yaşıyorum, cihazımda bir problem de yok hasar olarak. Muhtemelen kullanılan Router sebep oluyor gibi geliyor ama dışarıdaki kablosuz ağlarda da kopmalar oluyordu bende, cihaz kullanılmıyorken enerji tasarrufu için kapatılıyor da olabilir.

Aynı sorunu bende yaşıyorum, cihazımda bir problem de yok hasar olarak. Muhtemelen kullanılan Router sebep oluyor gibi geliyor ama dışarıdaki kablosuz ağlarda da kopmalar oluyordu bende, cihaz kullanılmıyorken enerji tasarrufu için kapatılıyor da olabilir.
O zaman bir de tasarruf modunu kapatıp deneyeyim belki dediğin gibi oluyordur.

aynı sorun bende de var her güncellemede bi şeyi bozuyorlar, eski miui sürümüne dönüp deneyebilirsiniz. bundan önceki güncellemeden sonra da bluetooth kulaklığım bağlanmamaya başlamıştı bi senedir kullanamıyorum cihazı.

Cihazım Samsung Galaxy A70.

Geri
Yukarı