Redmi Note 8 Pro MIUI 11'e guncellenmeli mi?

Despott

Hectopat
Daha fazla  
Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Şu an MIUI 10 sürümünde. Sizce MIUI 11'e güncellemeli miyim? Bazı telefonlarda güncellemeden sonra Bazı sorunlar oluyor örneğin performansı düşüyor pilde sorunlar oluşuyor. Telefonu yeni aldım. Güncelleyipde hayal kırıklığına uğramak istemiorum. Sizce ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz gibi internette sorun yaşayanların çok olduğunu ben de görüyorum ancak ben güncellemeyi çıktığı gibi yapmama rağmen bir problem ile karşılaşmadım.

Mi 9T Pro aldım. MIUI 11 çoktan gelmiş bu cihaza. Ama sorun yaşayan çokmuş. Bende güncelleme gelmiyor. MIUI 10.3.3.0 var halen. Sanırım geri çektiler güncellemeyi.

MIUI 11'e güncelleme yaptım bende. Sadece Kilit ekranından ana ekrana çıkarken, animasyonlar olmuyordu. Veya kilit açarken bazen simgeler gözükmüyordu. System Launcher güncellemesiyle geçti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı