Redmi Note 7 MIUI 11 güncellenmeli mi?

semiramis

Kilopat
Daha fazla  
Huawei'den kurtuldum. İlk defa Xiaomi bir cihaz aldım. Cihaz güzel fakat şu anki MIUI 10 sürümünden 11'e geçmek gerekir mi? Gameturbo dışında pek fazla bir yenilik yok gibi. Kullananlar varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 7 kullanıyorum. Pek bir değişiklik göremedim ama bence nolursa olsun güncellemeyi yapmak mantıklı. Sonuçta yeni bir MIUI güncellemesi.

Gözle görülür bir performans artışı gözlemlemedim. Ekran görüntüsü alma sistemi değişmiş, iyi mi kötü mü henüz çözemedim. Çağrı ekranı daha güzel olmuş. En yakın zamanda EU rom atacağım.

Geçmenizi öneririm, performansta net fark olmasa da arayüz daha akıcı.

Yeni sürüm... Diyecek pek fazla bir şey yok. İyileştirmeler muhakkak olacaktır.

Arkadaşlar telefonu günlledim ve çok çok Pişman oldum. Şarjı normalinden çok daha fazla tüketiyor. Konuyu sonradan gören arkadaşlar Aşırı şarj tüketiyor kesinlikle güncellemeyin.

Arkadaşlar telefonu günlledim ve çok çok Pişman oldum. Şarjı normalinden çok daha fazla tüketiyor. Konuyu sonradan gören arkadaşlar Aşırı şarj tüketiyor kesinlikle güncellemeyin.
Hocam hard reset at telefona, bide 1 hafta telefonu kullan, ona göre değerlendir. Çünkü güncellemeden sonra telefon hemen adapte olamıyor, aradan biraz zaman geçmesi gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı