Redmi Note 8 Pro PUBG performansı nasıl?

Dostum internetten gördüğün her telefonu almayacaksın gir YouTube'a PUBG 90 60 FPS veren telefonlar ve fiyatlarıyla yaz hemen çıkar oradan bakarsan mantıklı olur veya toplama sistem bilgisayar topluyup PUBG Mobile. Da daha yüksek FPS alabilirsin örnegin sabit 90 FPS çok akıcı bir şekilde oynarsın.

Dostum internetten gördüğün her telefonu almayacaksın gir YouTube'a PUBG 90 60 FPS veren telefonlar ve fiyatlarıyla yaz hemen çıkar oradan bakarsan mantıklı olur veya toplama sistem bilgisayar topluyup PUBG Mobile. Da daha yüksek FPS alabilirsin örnegin sabit 90 FPS çok akıcı bir şekilde oynarsın.

Benim maximum 7500 TL bütçem var PC için önerebilir misiniz?

Redmi Note 8 eskiden olsa PUBG güzel oynatırdı şimdi grafikler bir miktar güzel olsa da FPS çok düşük olur bütçen varsa POCO X3 Pro veya X3 GT öneririm.
Redmi Note 8 eskiden olsa PUBG güzel oynatırdı şimdi grafikler bir miktar güzel olsa da FPS çok düşük olur bütçen varsa POCO X3 Pro veya X3 GT öneririm.

Note 8 Pro içinde aynı şey geçerli.

Benim maximum 7500 TL bütçem var PC için önerebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyerek toplayabilirsin veya kanala girip daha çok PC toplama var onlarada bakabilirsin.

Geri
Yukarı