Redmi Note 8 Pro vs Samsung A51/M31

kemal parlak

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben bir telefon arıyorum ve bütçem çok yok sizce bu telefonlardan hangisini almalıyım veya sizin kullanıp memnun kaldığınız bir telefon öneriniz var mı? Aynı zamanda YouTube videosu için de kullanmak istiyorum haliyle kamera açısından iyi video çekmeli ve insanı krize sokacak cinsten yavaşlamalar olmamalı. Telefonla oyun oynayan bir insan değilim.
Kısacası aradığım telefon video kalitesi iyi ve yavaşlamaların olmadığı bir telefon.
Şimdiden teşekkürler.

Ben yeni Xiaomi Mi 9 t aldım; dünya varmış dedim. Çok araştırdım son 2-3 ay sıkı inceledim. Bir diğer alma nedenimde iPhone kullananların tercih etmesi. Mediatek olan Redmi Note 8 Pro özellikleri çok iyi ancak ciddi ısınma sorunu var, Samsung ise çok fazla model çıkarıyor ve güncelleme dahi vermesi sıkıntı. Tarafsız olarak Xiaomi Mi 9 t 64 GB. Ya da 128 GB. Olanı senin için kriter olmalıdır.

Ben yeni Xiaomi Mi 9 t aldım; dünya varmış dedim. Çok araştırdım son 2-3 ay sıkı inceledim. Bir diğer alma nedenimde iPhone kullananların tercih etmesi. Mediatek olan Redmi Note 8 Pro özellikleri çok iyi ancak ciddi ısınma sorunu var, Samsung ise çok fazla model çıkarıyor ve güncelleme dahi vermesi sıkıntı. Tarafsız olarak Xiaomi Mi 9 t 64 GB. Ya da 128 GB. Olanı senin için kriter olmalıdır.

Bildiğin gibi 9T de pop up kamera var sıkıntı olmazmı.

Söyledikleriniz arasından kamera olarak M31 daha iyi, ancak diğer donanımlarda (İşlemci, Dayanıklılık, Sertifakalar vs.) Note 8 Pro daha iyi bir seçim.

Bunlar dışında Mi9T güzel bir seçim, onun dışında yeni çıkan Mi Note 9S ve 9 Pro serisine bakabilirsiniz. 9s 3000, 9 Pro 3300 fiyatından satışa çıkacak.

Arkadaşlar merhaba ben bir telefon arıyorum ve bütçem çok yok sizce bu telefonlardan hangisini almalıyım veya sizin kullanıp memnun kaldığınız bir telefon öneriniz var mı? Aynı zamanda YouTube videosu için de kullanmak istiyorum haliyle kamera açısından iyi video çekmeli ve insanı krize sokacak cinsten yavaşlamalar olmamalı. Telefonla oyun oynayan bir insan değilim.
Kısacası aradığım telefon video kalitesi iyi ve yavaşlamaların olmadığı bir telefon.
Şimdiden teşekkürler.

Fotoğraf video tarafında A51'in daha iyi olduğunu düşünüyorum ama donanıma gelirsek Note 8 Pro daha iyi.

Şimdiden teşekkürler.

Sahibinden de 0 Mi9t Pro 2600 TL IMEI kayıtlı olmasına dikkat edin.

@BERWAR'ın dediğine göre iki Samsung modeli de kamera olarak Note 8 Pro'nun önünde. Oyun oynamadığını da hesaba katarsak Note 8 Pro direkt eleniyor. Super Amoled ekranlı iki Samsung arasından M31 bence daha mantıklı. Uzun pil ömrü ve fiyat avantajı var A51'e göre. Ayrıca A51'e 3000 TL verilmez. 🙂

Mi 9T bu 3 modele göre fotoğraf ve video olarak ne durumda? @BERWAR

Geri
Yukarı