Redmi Note 8 Pro vs Samsung A70

koc.alpkaan19

Hectopat
Yer
Çorum
Merhabalar,
Samsung A70 2.650 TL
Redmi Note 8 Pro 2.400 TL

Sizce hangisini almalıyım. Benim için oyun,fotoğraf,batarya önemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum... ( Birde bu telefonlar'da video çekerken sarsıntıyı azaltıcı özellik var mı ? )

Teyzeme A70 aldırdım. Her açıdan ekranı Note8Pro'dan daha iyi. Fiyatı da iyi geldi bana bence alın derim.

NOT: Bildiğim kadarıyla elektronik sabitleme var.

Redmi Note 8 Pro +'ları
*Daha iyi kamera.
*Daha iyi işlemci (Mediatek Helio G90T, Samsung Snapdragon 675.)
*Daha ucuz.

Samsung A70 +'ları
*Daha iyi ekran, çözünürlük.
*Çok az daha radyasyon
*Türkiye'de daha aktif (Samsung.) Sorunlu süreçler daha az sancılı.

- Batarya ikisinin de aynı.

Tavsiyem Note 8 Pro.

Arkadaşıma Mi 9 Lite aldırdım aslında o da en başta Note 8 Pro almak istiyordu ama bu telefonu gösterince bi anda buna sevdalandı :d
Aslında Note 8 Pro daha hızlı ve çok daha ucuz ama Mi serisi daha kaliteli, daha sağlam ve biraz daha küçük bir telefon olduğu için 9 Lite'ı tercih etmişti arkadaşım.
A70 de fiyatı baya düşmüş ama bilemedim.
Note 8 Pro için takılıp kitlenme çok olduğu söyleniyor. Bu iki telefon arasında A70 alırdım ben olsam.
Ama eğer Mi 9 Lite'ı da tercihleriniz arasına alsaydınız ben onu almanı tavsiye ederdim.
Biri 128 biri 64 GB sanırım.

Ekran önemli ise Xiaomi Mi 9T modeline bakabilirsiniz ama önemli değilse Note 8 Pro gayet iyi.
a70 128gb tek model.
64 gbsi yok

Bana soran kimseye Samsung önermiyorum, önermem de. Samsung çakal firmadır. Böyle firmalara ekmek yedirmemek gerek. Redmi Note 8 Pro öneririm.

note 8 pro 128 gb kullanıyorum 3 aydır hiçbir sorunla karşılasmadım daha hiç düşünmeden alın derim birde 128 alın 64 alan arkadaşlar miui forumda çoğu şikayet ediyor 128 de o sorunların hiçbiri yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı