Redmi Note 8 silinen fotoları geri getirme

Umtu74837

Hectopat
Daha fazla  
Gençler 1 hafta önce 6 7 tane fotoğraf sildim ancak şimdi o fotoğraflara çok ihtiyacım var, geri nasıl getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 8'de Android 10'da Çöp Kutusu özelliği oluyor. Android 9 kullanıyorsanız geri getirebilme gibi bir şansınız yok. Geçmiş olsun.

Kardeşim var bazı telefonlarda bizim telefon 4 senelik ama var o özellik işte ben onu sordum tamamen mi sildin yoksa kaldırdın mı? yada dosyalar bölümünde vardır belki

Kardeşim dosyalar bölümünde duruyordur tamamenmi sildin yoksa sadece kaldırdın mı?

Galeride sil seçeneğine bastım.
Redmi Note 8'de Android 10'da çöp kutusu özelliği oluyor. Android 9 kullanıyorsanız geri getirebilme gibi bir şansınız yok. Geçmiş olsun.

Çöp kutusu diye bir yer var evet ancak hiçbir şey yok içinde 30 gün içinde diyor ben sileli 1 hafta falan oldu.
Diskdigger bayağı işe yarıyor ben kullanmıştım.

Yorumlarda başkalarının fotolarını da gösteriyor demişler korktum açıkçası indirmeye.

Son düzenleme:
Galeride sil seçeneğine bastım.

Çöp kutusu diye bir yer var evet ancak hiçbir şey yok içinde 30 gün içinde diyor ben sileli 1 hafta falan oldu.

Yorumlarda başkalarının fotolarını da gösteriyor demişler korktum açıkçası indirmeye.

Hocam o uygulama şoyle bayağı ne fotograf gorüntülediyseniz sadece galeriden silinenler değil işte KB'lık oyun logoları oyunlardaki insanların pp si falan da çıkyor ilginç bir şekilde. Bizzat kullandım hocam yararlı bir uygulama.Baya eski fotoğraflarımı buldum.

Geri
Yukarı