Redmi Note 8 su teması sonrası açılmıyor

MelihGirgin67

Centipat
Oncelikle merhabalar. Redmi Note 8 model telefonum birkaç damla suya sadece birkaç saniye temas etti. Telefonun once ekrani gitti. Sonrasinda ise anakarta su kactiysa kurtarmak için telefonu kapattim. Direkt pirince yatirdim. Birkaç saat bekledikten sonra acmaya calistim. Ancak telefon bir kez titriyor, ekranda bulunan bildirim isigi bir kez yaniyor ve tekrar kapaniyor. Sorunun bana masraf cikaracagini biliyorum ancak ekrandaysa sorun yok. Anakart ile ilgili bir sorun olabilir mi? Tesekkurler.

Pirinç çok da mantıklı değil, her geçen zaman cihazı öldürüyor. Cihazın garantisi yoksa ve bu işe eliniz yatkınsa acil olarak açmanız gerek cihazı ya da telefoncuya vermelisiniz. Garantisi varsa zaten garanti dışı kalacaktır sıvı temasından dolayı ama yine de garanti firmasını arayıp sorabilirsiniz.

En basta kilif yoktu zaten. Ekstra olarak kontrol ettikten sonra 1- 1.5 gundur princte bekliyor.

Kontrol ettikden sonra 1.5 gün piriçte beklemesi bir şey ifade etmez önemli olan kontrol etmeden önce biraz sabırlı olup 2 saatte bekletmek yerine 1 gün bekletmeliydin. İyice kurumadan telefonu açmaya çalıştığında ıslaklık kısa devre yaptırır. Geçmiş olsun

Hocam bende gölde bir huawei p20 pro bulmuştum pirinçte beklettik günlerce her şeyi denedik açılmadı polise verdik

Geri
Yukarı