Xiami Redmi Note 6 Pro sıvı teması sonrası açılmıyor

VenomSnake

Hectopat
Daha fazla  
Suya girmiş telefon açılmıyor. Redmi yazıyor ve şarj logosu geliyor. Açılmıyor. Fastboot'a da giremiyorum.

Sürekli aç kapa yapıyor ama hiç Android'e girmiyor. Yani sürekli Mi logosu gelip, tekrar gidip, tekrar geliyorsa ve tekrar ediyorsa işte bu bootloop. Sıvı teması sonrası normal, olabilir.
Evet hocam aynen bu.
Yazılım atarsam düzelir mi? Abimden habersiz telefona su döktüm yanlışlıkla. İnşallah düzelir.

Evet hocam aynen bu.
Tahmin etmiştim. Pirince koy ve 72 saat beklet. Koymadan önce SIM kartını, SD kartını ve kılıfını falan çıkart. Sonra tekrar dene ama şarja takma. Port hala ıslak olabilir. Devam ediyorsa pek yapabileceğin bir şey kalmıyor. Yüksek ihtimalle yazılımsal bir şeyler yapabilirsin ama bence donanımsal sorun.

Tahmin etmiştim. Pirince koy ve 72 saat beklet. Koymadan önce SIM kartını, SD kartını ve kılıfını falan çıkart. Sonra tekrar dene ama şarja takma. Port hala ıslak olabilir. Devam ediyorsa pek yapabileceğin bir şey kalmıyor. Yüksek ihtimalle yazılımsal bir şeyler yapabilirsin ama bence donanımsal sorun.
Hocam daha önce de olmuştu, açılmıştı. Şimdi açılır belki de? Ayrıca şarja takıca şarj logosu da gelmiyor.
Ayrıca pirince koyamam hocam.

Geri
Yukarı