Redmi Note 8 sürekli yeniden başlıyor

tarkzng

Yoctopat
Daha fazla  
Telefon şarjda olmadığı vakitlerde kendini kapatıp yeniden başlatıyor bazen geri açılıyor ama rastgele vakitlerde tekrar oluyor. Şarjda System reboot ile geri açabiliyorum ama şarjdan çıkardığım anda yine aynı şey oluyor. Götürdüğüm birkaç telefoncu yazılımsal hata olduğunu söyledi ve içindeki her şeyin silineceğini söylediler. Kendim yapabileceğim bir durum var mı verileri kurtararak? Son 2-3 gündür bu sorunu yaşıyorum özellikle bugün çok kötü oldu.

Edit: MIUI 12.0.6 şu anda. 12.5.2 güncellemesini yapmadım yapsam yardımcı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon şarjda olmadığı vakitlerde kendini kapatıp yeniden başlatıyor bazen geri açılıyor ama rastgele vakitlerde tekrar oluyor. Şarjda System reboot ile geri açabiliyorum ama şarjdan çıkardığım anda yine aynı şey oluyor. Götürdüğüm birkaç telefoncu yazılımsal hata olduğunu söyledi ve içindeki her şeyin silineceğini söylediler. Kendim yapabileceğim bir durum var mı verileri kurtararak? Son 2-3 gündür bu sorunu yaşıyorum özellikle bugün çok kötü oldu.

Edit: MIUI 12.0.6 şu anda. 12.5.2 güncellemesini yapmadım yapsam yardımcı olur mu?

Zamanında iki kere Xiaomi kullandım iksindede bu sorun vardı sorun kronik sanırım ben hiçbir şekilde düzeltmedim garantiye gönderdim 2 ay falan bekledikten sonra onlarda yapamadı iade talep ettim iade ettim ürünü diğer ürün hala düzelmedi gezmediğim telefoncu kalmamıştı hiçbiri düzeltemedi eğer telefoncu düzeltirim diyorsa düzelttir telefonun elinden gitmesin belki yeni yöntemler vardır kurtarmak için ama olmuyorsa telefoncu yapabiliyorsa yapsın bence.

Geri
Yukarı