Redmi Note 8 telefondaki ses kaydı bilgisayara nasıl aktarılır?

CevizliÜzüm

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Redmi Note 8. Telefonun kendi ses kaydedicisiyle aldığım kaydı bilgisayara aktarmak istiyorum ama MIUI\sound_recorder\app_rec dosyası boş gözüküyor. Çözümü var mıdır yoksa başka neyle nasıl aktarabilirim?

Telefonum Redmi Note 8. telefonun kendi ses kaydedicisiyle aldığım kaydı bilgisayara aktarmak istiyorum ama MIUI\sound_recorder\app_rec dosyası boş gözüküyor. Çözümü var mıdır yoksa başka neyle nasıl aktarabilirim?

Direkt sound_recorder dosyasının içinde olması lazım. Kaydettikten sonra tike basıp kaydettiniz mi?

Telefonum Redmi Note 8. telefonun kendi ses kaydedicisiyle aldığım kaydı bilgisayara aktarmak istiyorum ama MIUI\sound_recorder\app_rec dosyası boş gözüküyor. Çözümü var mıdır yoksa başka neyle nasıl aktarabilirim?

Şarj kablosu ile PC'ye bağla telefonu oradan telefonun hafızasına gir sesi bulup bilgisayara at veya kopyala.

Şarj kablosu ile PC'ye bağla telefonu oradan telefonun hafızasına gir sesi bulup bilgisayara at veya kopyala.
öyle yaptım da içi boş görünüyor işte. Sorun o

Direkt sound_recorder dosyasının içinde olması lazım. Kaydettikten sonra tike basıp kaydettiniz mi?
Orada da yok. Tike bastım telefonda sorun yok zaten.

Discord veya WhatsApp.
Ses 1 saatlik olduğu için olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı