Redmi Note 9 anakart arızası var

bilgisiyarım formatlandı windows 10 du windows 8'e düştü şuan taktım size ss atabilmek için driver yüklemesi yapıyor sanırım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başka bir program kullanılmış bununla deneyebilirsiniz.

Telefonu PC'ye takıp Aygıt Yöneticisi'nin resmini atar mısın fastbotta iken.
1712178798468.png

telefon aygıt yöneticisine bu şekilde geliyor

Peki Mi Flash tool ile yükleme yaparken ROM dosyasını C diskinde küçük harfler ile ROM klasörü oluşturup onun içinemi attın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hemen deniyorum

Peki Mi Flash tool ile yükleme yaparken ROM dosyasını C diskinde küçük harfler ile ROM klasörü oluşturup onun içinemi attın.
evet C diskinde denemiştim

Peki seçerken clean all seçeneğini seçiyor musun?
Mi Flash Toolda Seçimim Hep Böyle oldu
1712179238341.png

Şimdilik bu videoyu takip ederek gerekli dosyaları indiriyorum videoya göre işlemleri yapıcam eğer gelişme olursa haber ederim telefon düzelsede düzelmese ikinizede teşekkür ederim

Peki senin cihazın Redmi Note 9 Pro falan olabilir mi ya da Redmi Note 9 ise yanlışlıkla Redmi Note 9 Pro ROM'unu indirmiş olabilir misin indirdiğin dosyanını ismini atar mısın? Evet doğru seçiyorsun tam ekran olarak atar mısın bir de.

Peki senin cihazın Redmi Note 9 Pro falan olabilir mi ya da Redmi Note 9 ise yanlışlıkla Redmi Note 9 Pro ROM'unu indirmiş olabilir misin indirdiğin dosyanını ismini atar mısın? Evet doğru seçiyorsun tam ekran olarak atar mısın bir de.
Eski Dosya formatlandan önce kaldı fakat indirdiğim dosya adı
https://miuirom.org/phones/redmi-note-9#Global
1712179444613.png

hep aynıydı bu miumi sürümünün FastBoot linkinden indiriyorum
1712179584085.png

şuanki indirdiğim Dosya bu

1712180433510.png

Videodaki gibi herşeyi yaptım bu aşamadayım FastBoot yazısının yanında küçük yazılar git gel yapıyor bakalım ne olacak

Böyle bir Hata verdi
1712180797748.png

Daha Düşük bir sürüm yüklemeyemi çalışsam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı