Redmi Note 9 Android 12 MIUI 13 için TWRP önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Mba 2017 128 gb ssd 8 gb ram
Meslek
Uluslararası ilişkiler ve siyaset,diplomat
Merhaba hocalarım. Cihazım Redmi Note 9. Bootloader açık mızı 13 için TWRP bulamıyorum. PixelExperience'ya da LineageOS kurmayı düşünüyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu mudur hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-17-22-56-47-063_com.liuzh.deviceinfo.jpg
    Screenshot_2023-08-17-22-56-47-063_com.liuzh.deviceinfo.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 71
-Pixel olması benim için daha iyi olur çünkü- TWRP dosyası bulamadım bulunsa bile dokunmatik çalışmama sorunu oluyormuş,
Yani evet, PixelExperience kurmak istiyorum.

İndirdiğin rom dosyasının adını rom, Recovery dosyasını ZIP'ten çıkarıp pe yapıp dosyaları ADB'nin olduğu klasöre at. Telefonu fastboot moda alıp CMD'ye fastboot devices yaz. Telefonu görüyorsa fastboot flash recovery pe.img yaz. İşlem bittikten sonra CMD ekranından SS at.

Hocam ROM dosyasını ZIP'ten çıkarmayacağım değil mi bir de recovery img şəklinde olacak değil mi?

İndirdiğin ROM dosyasının adını rom, recovery dosyasını ZIP'ten çıkarıp pe yapıp dosyaları ADB'nin olduğu klasöre at. Telefonu Fastboot moda alıp CMD'ye fastboot devices yaz. Telefonu görüyorsa fastboot flash recovery pe.img yaz. İşlem bittikten sonra CMD ekranından SS at.

Hocam böyle oldu 12 kaldı, devam eder mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-18 185019.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-18 185019.png
    42,4 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Ben ne dedim sen ne yapmışsın. CMD'yi kapat, telefon normal açılıyor mu kontrol et. İndirdiğin Recovery dosyasını ZIP'ten çıkarıp adını sadece "pe" yapacaksın uzantısı da "img" olacak. Telefonu fastboota alıp aşağıdaki kodu yaz.
fastboot flash recovery pe.img

Yeni konular

Geri
Yukarı