Redmi Note 9 Batarya nasıl?

WortsYT

Centipat
Daha fazla  
Redmi Note 9 4/128 GB telefonum var, 2 günlük öğlen 15:00'da şarjdan çıkarttım. Biraz oyun biraz WhatsApp ve yaklaşık 1-1 buçuk saattir canlı derse giriyorum ve bunun yarısı 4.5G yarısı da Wi-Fi olmak üzere hep internet açık ve şarjım %78 sizce nasıl?

Ben ilk aldığımda 2 gün rahat çıkarıyordu. 10 falan kalıyordu. (1 ay oldu) şimdi 1 gün sonunda 30 oluyor =/. Fakat sen kaç gün kullandığını belirtmemişsin. Biraz oyun wp deyince anlamıyorum maalesef.

Ben ilk aldığımda 2 gün rahat çıkarıyordu. 10 falan kalıyordu. (1 ay oldu) şimdi 1 gün sonunda 30 oluyor =/. Fakat sen kaç gün kullandığını belirtmemişsin. Biraz oyun wp deyince anlamıyorum maalesef.
2 gün oldu ve biraz oyun oynarım WhatsApp kullanırım ayrıca da 2 saattir canlı dersteyim

Ben ilk aldığımda 2 gün rahat çıkarıyordu. 10 falan kalıyordu. (1 ay oldu) şimdi 1 gün sonunda 30 oluyor =/. Fakat sen kaç gün kullandığını belirtmemişsin. Biraz oyun WP deyince anlamıyorum maalesef.

Bende de aynı şekil hocam, hatta 3. güne bile koşturuyordu, şimdi ise birinci günü çıkartmaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı