Redmi Note 9 Batarya nasıl?

WortsYT

Centipat
Daha fazla  
Redmi Note 9 4/128 GB telefonum var, 2 günlük öğlen 15:00'da şarjdan çıkarttım. Biraz oyun biraz WhatsApp ve yaklaşık 1-1 buçuk saattir canlı derse giriyorum ve bunun yarısı 4.5G yarısı da Wi-Fi olmak üzere hep internet açık ve şarjım %78 sizce nasıl?

Ben ilk aldığımda 2 gün rahat çıkarıyordu. 10 falan kalıyordu. (1 ay oldu) şimdi 1 gün sonunda 30 oluyor =/. Fakat sen kaç gün kullandığını belirtmemişsin. Biraz oyun wp deyince anlamıyorum maalesef.

Ben ilk aldığımda 2 gün rahat çıkarıyordu. 10 falan kalıyordu. (1 ay oldu) şimdi 1 gün sonunda 30 oluyor =/. Fakat sen kaç gün kullandığını belirtmemişsin. Biraz oyun wp deyince anlamıyorum maalesef.
2 gün oldu ve biraz oyun oynarım WhatsApp kullanırım ayrıca da 2 saattir canlı dersteyim

Ben ilk aldığımda 2 gün rahat çıkarıyordu. 10 falan kalıyordu. (1 ay oldu) şimdi 1 gün sonunda 30 oluyor =/. Fakat sen kaç gün kullandığını belirtmemişsin. Biraz oyun WP deyince anlamıyorum maalesef.

Bende de aynı şekil hocam, hatta 3. güne bile koşturuyordu, şimdi ise birinci günü çıkartmaya çalışıyorum.

Geri
Yukarı