Redmi Note 9 Custom ROM şarj çabuk bitiyor

civoo

Centipat
Daha fazla  
Redmi Note 9(merlin) cihazıma pixel Experience ROM kurdum. Performans artışı olacağını ve stabil çalışacağını düşündüğüm için. Maalesef öyle olmadı MIUI'dan biraz daha hızlı ama yine de pek hızlı olduğu söylenemez bunun dışında batarya konusunda da bayağı sıkıntı var. 5020MAH bataryaya sahip telefon Custom ROM kurduktan sonra şarjı çok çabuk bitmeye başladı. Bunun çözümü var mı yoksa stock roma geçmem daha mı mantıklı olur?

Redmi Note 9(merlin) cihazıma pixel Experience ROM kurdum. Performans artışı olacağını ve stabil çalışacağını düşündüğüm için. Maalesef öyle olmadı MIUI'dan biraz daha hızlı ama yine de pek hızlı olduğu söylenemez bunun dışında batarya konusunda da bayağı sıkıntı var. 5020MAH bataryaya sahip telefon Custom ROM kurduktan sonra şarjı çok çabuk bitmeye başladı. Bunun çözümü var mı yoksa stock roma geçmem daha mı mantıklı olur?

Kernel ayarlarıyla oynayabilirsin veya hazır cihazına göre varsa indirebilirsin.

telefonu rootlayamadım twrp kurduktan sonra install kısmındaki dosyalar karışık gözüküyor telefonda hiç şifre olmamasına rağmen

Telefonu rootlayamadım TWRP kurduktan sonra install kısmındaki dosyalar karışık gözüküyor telefonda hiç şifre olmamasına rağmen.

Magisk ZIP'i TWRP'den direkt install kısmından flashlayın. Root checker uygulamasını yükleyin kök izni isteyince Magisk APK sınıda yükleyecektir.

twrpden install kısmına girince dosyalar şifrelenmiş ve hepsi karışık harfler olarak çıkıyor o yüzden magisk yükleyemiyorum.

Geri
Yukarı