Xiaomi Redmi Note 9S şarj çabuk bitiyor

Daha yeni aldığım sıfır bir telefon. Bir hafta falan oldu. Şarjın çok çabuk bittiğini hissediyorum. Neredeyse Full kullanımda 2 gün gittiğini söyleyenler gördüm benimkiyse o kadar gidiyor gibi gözükmüyor. Bu grafikler de açıkçası pek normal gelmedi. Bu arada MIUI 12 gelmesine rağmen 11 kullanıyorum. Pek alakalı olduğunu sanmıyorum ama belirteyim.

Aynı sorun bende de var ve kafayı yemiş durumdayım, kontrole götürdüğümde bana hiçbir sorunun olmadığı söyleniyor, diğer arkadaşlarım 1 gün boyunca rahat şarjının yettiğini söylüyorlar, ben Wild Rift'de 1 el atınca %30 şarjım gidiyor, gerçekten sinir bozucu bir durum.

Aynı sorun bende de var ve kafayı yemiş durumdayım, kontrole götürdüğümde bana hiçbir sorunun olmadığı söyleniyor, diğer arkadaşlarım 1 gün boyunca rahat şarjının yettiğini söylüyorlar, ben Wild Rift'de 1 el atınca %30 şarjım gidiyor, gerçekten sinir bozucu bir durum.
Düzeldi mi sorun?

Hayır maalesef hala aynı durumdayım şarjım aşırı derecede hızlı bitiyor, keşke sorun sadece şarj sorunu olsa, kendi müzik programına bile reklam vermişler çok garip, hiç memnun değilim ama ne yapalım bizim de durumumuz buna yetiyor.
Xiaomi ile alakalı reklam kapama videolarına, yazılarına bakabilirsiniz. Telefon ilk kurulum aşamasında bu soruluyor normalde, her şey seçili halde yüklendiyse bu olur.

Xiaomi bilinmeyen özellikler diyerek videolara da bakabilirsiniz. Orada da işe yarar bilgilet var.

Yeni konular

Geri
Yukarı