Redmi Note 9 Pro 12.0.1.0 güncellemesiyle telefon yavaşladı

Mudblod

Hectopat
Cihazım Redmi Note 9Pro 12.0.1.0 güncellemesinden sonra telefonum yavaşlamaya şarjımın hızlı bitmeye ve galerideki fotoğrafları görüntülememeye başladı. Format atmama rağmen durum aynı. Fotoğraflar siyah duruyor bastığım zaman açılmıyor, kapatıp yeniden açınca bazıları açılıyor yine bazıları açılmıyor. Ne yapmalıyım çözümü var mı?

Benim de aynı sorun oldu. Telefonum donmaya başladı birden takılıyor hiçbir şey çalışmıyor kapatıp tekrar açıyorum oyundan çıkınca birden donmaya başlıyor. Güncelleme gelene kadar yapacak bir şey yok...

Aynı dertten muzdariptim cihazım spot ve rootlu olduğu için 3 güncelleme eski romunu bulup flashladim onu kullanıyorum sorun düzeldi.

Cihazım Redmi Note 9Pro 12.0.1.0 güncellemesinden sonra telefonum yavaşlamaya şarjımın hızlı bitmeye ve galerideki fotoğrafları görüntülememeye başladı. Format atmama rağmen durum aynı. Fotoğraflar siyah duruyor bastığım zaman açılmıyor, kapatıp yeniden açınca bazıları açılıyor yine bazıları açılmıyor. Ne yapmalıyım çözümü var mı?

Aynısını kuzenim yaşadı. Bende de Redmi Note 9 var ve güncelleme henüz gelmedi diye şükrettim. Anladığım kadarıyla telefonların fişini çekecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı