Redmi Note 9 Pro boştayken şarj gidiyor

Tunahan Arık

Hectopat
Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. 1 ay kadar oldu ilk aldığımda ekran kapalıyken saatlerce dursa da %1 bile gitmiyordu fakat şu anda ekran kapalıyken 30-60 dk civarı %2 şarj gidiyor. Birkaç kez denedim sadece %2 gidiyor. Şarjı da eskiye kıyasla hızlı gitmeye başladı. Var mı yapılacak bir şey yoksa kullandıkça olması normal olan şeyler mi?

Çok normal.Benim telefonum samsung note 3.Her kapalı olduğu zaman.Dakikada 1 şarjı gidiyor.Şarjı gitmesi çok normal.Ama redmi note 8 pro kullandım.Kapalıyken şarjı gitmiyordu.Çok önemli bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Öyle çok büyük bir problem değil daha 1 aydır hiç %30'un altına düşmedi şarjı iyi gidiyor genel olarak da ben ilk haline göre bir tık hızlı azalmaya başlayınca benlik bir sorun mu oldu acaba diye merak etmiştim. Teşekkürler cevaplar için.

Öyle çok büyük bir problem değil daha 1 aydır hiç %30'un altına düşmedi şarjı iyi gidiyor genel olarak da ben ilk haline göre bir tık hızlı azalmaya başlayınca benlik bir sorun mu oldu acaba diye merak etmiştim. Teşekkürler cevaplar için.
Hocam telefonunuzun şarjını ayda bir sistemin daha iyi ve uyumlu çalışması için sıfırlamanız gerekir.

Geri
Yukarı