Redmi Note 9 Pro mağaza fiyat farkları

nelesopat

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5600
RTX 3060 12GB
16GB RAM
Arkadaşlar, Xiaomi Redmi Note 9 Pro almaya karar verdim. İlk önce internet fiyatlarına baktım. Fiyatlar ortalama (64 GB'lık model)2900 TL idi ancak MediaMarkt, mi Store, Teknosa gibi yerlerde (64 GB'lık model)3500 TL civarında nedenini sorduğumda garanti konusu ile ilgili bir olaydan bahsettiler. Sizce internetten almak kötü mü olur?

Dosya Ekleri

• i.PNG
    i.PNG
    74,4 KB · Görüntüleme: 60
  • i.PNG
    i.PNG
    74,4 KB · Görüntüleme: 56
Ben 2 sene önce internetten Xiaomi redmi note 5 aldım hâlâ kullanıyorum bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar... Garantisi ise ithalatçı garantili ama bence bir fark olmaz

Eğer ithalat ise sizi çok uğraştırır yani garantisiz desem yeridir.
Fakat Türkiye garantili olduğunda ilgilenmek zorundalar, bu yüzden arada fiyat farkı var.

Fakat Türkiye garantili olduğunda ilgilenmek zorundalar, bu yüzden arada fiyat farkı var.

Zaten garantisi bitti şu an o yüzden dikkatli kullanıyorum ama haklısınız. Bence fark etmez ha Media Markt ha internet... Sadece resmi garantili olmasına dikkat edin

peki fark sadece garantide değil mi yani donanımsal açıdan fark yok.

Mağazası olan yerler daha pahalıya satıyor. Ekstra giderleri var diye. O yüzden mesela Vatan Bilgisayar'da pahalıyken Hepsiburada'da biraz daha ucuz oluyor.

1.png2.png

Mağazası olan yerler daha pahalıya satıyor. Ekstra giderleri var diye. O yüzden mesela Vatan Bilgisayar'da pahalıyken Hepsiburada'da biraz daha ucuz oluyor.

Eki Görüntüle 664003Eki Görüntüle 664004
peki cihazların arasında hiçbir fark yok değil mi?bana aldığım yerde şöyle demişlerdi'internette satılanlar ithalatçı garantili o yüzden garantisi yok gibi birşey ve bu telefonlar avrupaya ve türkiyeye uygun değil gibisinden sizce doğrumu.

Geri
Yukarı