Redmi Note 9 Pro MIUI 12.5 güncellemesinden sonra kasıyor

OrhanIlhan

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar öncelikle. Benim telefonum geçenlerde MIUI 12.5 güncellemesiyle Android 11'e geçti. Bu güncellemeden sonra PUBG ve benzeri FPS oyunlarında aldığım FPS değerlerinde en az 15 FPS düşüş yaşandı. Güncellemeden önce PUBG'de 60 FPS alırken şimdi 45-50 FPS arası alıyorum. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Orada denetliyorlar bir şey yaptın mı diye.
Bootloader kilidi kapatılırsa garanti gelir mi? burada iyi muhabbetini yapmışlar bir göz at istersen.

Teşekkürler bu arada ben daha önce hiç Xiaomi flashlamadım kilidi açtıktan sonra ne yapacağımı kısaca anlatır mısınız elimde ROM var şu an ROM'u PC'den açıp Mi Flash tool ile telefona flashlayacağım ama telefonun açıkmı olması gerek kapalımı olması gerek bilmiyorum?

Teşekkürler bu arada ben daha önce hiç Xiaomi flashlamadım kilidi açtıktan sonra ne yapacağımı kısaca anlatır mısınız elimde ROM var şu an ROM'u PC'den açıp Mi Flash tool ile telefona flashlayacağım ama telefonun açıkmı olması gerek kapalımı olması gerek bilmiyorum?

Tavsiyem bilgisayar üzerinden yapmayınız. TWRP Recovery yükleyip ROM'u telefonunuza atıp oradan yapın. En iyi yöntem odur bilgisayar üzerinden brick olabiliyor. Tavsiye etmem fazla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu abiyi izleyebilirsin. Bu yöntemle iyi ve dikkatlice atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem bilgisayar üzerinden yapmayınız. TWRP Recovery yükleyip ROM'u telefonunuza atıp oradan yapın. En iyi yöntem odur bilgisayar üzerinden brick olabiliyor. Tavsiye etmem fazla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu abiyi izleyebilirsin. Bu yöntemle iyi ve dikkatlice atabilirsiniz.

Telefona ROM'un .tgz uzantılı olanınımı atacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı