Xiaomi Redmi Note 9 Pro MIUI yazısında kaldı

MacOS Bükücü

Hectopat
Makaleler
1
Telefona TWRP kurdum kurduktan sonra TWRP siyah ekran olup geri geliyordu bende Mi Flash tool ile flashladım TWRP gitti fakat cihaz MIUI yazısında kalıyor.

Bootloader açıktı.

Hocam buradan son sürümü indirip telefona kurabilir misin? Telefonu bilgisayara bağlayıp fastboot moduna al, sonra da indirdiğin dosyayı bir yere çıkarıp flash_all.bat komutunu çalıştır. Ya da cihazın bootloaderını tekrar kilitlemek istersen flash_all_lock.

Hocam buradan son sürümü indirip telefona kurabilir misin? Telefonu bilgisayara bağlayıp Fastboot moduna al, sonra da indirdiğin dosyayı bir yere çıkarıp flash_all.bat komutunu çalıştır. Ya da cihazın Bootloader'ını tekrar kilitlemek istersen flash_all_lock.

MIUI 11, MIUI 12 ile de denedim olmadı.

MIUI yazısında ne kadar bekledin bazen 10 15 dakika bekletebiliyor. Alttaki fastboot romu indirip flash_all.bat'ı çalıştır kurduktan sonra CMD ekranından SS at.

MIUI yazısında ne kadar bekledin bazen 10 15 dakika bekletebiliyor. Alttaki Fastboot ROM'u indirip flash_all.bat'ı çalıştır kurduktan sonra CMD ekranından SS at.

Mi Flash tooldan kurup txt dosyasını atsam olur mu? CMD'den kurmuyorum.

Minimal ADB Fastboot yüklü olduktan sonra çift tıkla kuruluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı