Redmi Note 9 Pro MIUI 14'e güncelledikten sonra ısınıyor

furlan1232

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum Redmi Note 9 Pro. MIUI 14'e güncelledikten sonra sanki biraz fazla ısınıyor ve şarj gidiyor. Sizde de bu problem var mı? Biraz oyun oynayayım diyorum 3 4 dakikada 1 şarj gidiyor ve ısınıyor. Sizde de bu problem varsa yazın ya da çözümünü bulan (telefon 3. yılında)?

Son düzenleyen: Moderatör:
MIUI 14 ilk sürümleri sıkıntılı özellikle pil performansı kötü çabuk bitiyor farklı cihazla aynı sorunu yaşıyorum. Isınma konusunda 13 ile pek fark göremedim ama batarya performansı kötü sonraki sürümlerde çözerler umarım.

MIUI 14 ilk sürümleri sıkıntılı özellikle pil performansı kötü çabuk bitiyor farklı cihazla aynı sorunu yaşıyorum. Isınma konusunda 13 ile pek fark göremedim ama batarya performansı kötü sonraki sürümlerde çözerler umarım.

Bence batarya konusunda daha iyi ısınmada bir sorun göremedim. Redmi Note 10s.

Bence batarya konusunda daha iyi ısınmada bir sorun göremedim. Redmi Note 10s.
Fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra bir tık düzeldi ama yine de MIUI 13 performansını alamadım bataryada. Cihazdan cihaza değişiklik olabilir tabi sizin gibi memnun olanlarda var benim gibi sırf bu yüzden MIUI 13'e dönenlerde var fakat ben cihazı garanti dışı bırakmamak için BL kilidi açıp 13'e dönmedim sonraki sürümleri bekliyorum :)

Fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra bir tık düzeldi ama yine de MIUI 13 performansını alamadım bataryada. Cihazdan cihaza değişiklik olabilir tabii sizin gibi memnun olanlarda var benim gibi sırf bu yüzden MIUI 13'e dönenlerde var fakat ben cihazı garanti dışı bırakmamak için bl kilidi açıp 13'e dönmedim sonraki sürümleri bekliyorum :)

Ben önce 13'e geçtim 12.5'e geçtim en iyisi benim cihazda 14.

Ben önce 13'e geçtim 12.5'e geçtim en iyisi benim cihazda 14.
Batarya konusunda MIUI 14 hızlı bir tüketime sahip bu konuda şikayetçi olan bir çok forumda bir çok kişinin yorumunu gördüm genel anlamda çoğu kişide bu sorun var fakat kullanıma bağlı olarak sizin gibi memnun olanlar da var bilmiyorum dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı