Redmi Note 9 Pro MIUI yazısında kaldı

Reboot diyin.

O fast boot menüsü değil mi? Menü gibi bi' şey ise recovery menüsüdür o.
Reboot yazısı recovery menüsünde geliyor. Şimdi arkadaş reboot yapsa bile açılmayacak kendisi öyle diyor. Bu menüdeyken bilgisayara taktığında eğer dosyaları görebilirse atabilir. Eğer göremezse de "Wipe Data" yapıp yazılımı sıfırlayabilir.

hiç birşey yapmadım geri kendi MİUİ yazısına attı bilgisayara taktım telefonu algılamıyor.

Sanırsam Fast boota attı telefonu.
Eğer telefonu görmüyorsa yapacak bir şey yok dostum. Verilerini unutacaksın. O menü tekrar gelirse "Wipe Data" seçeneğine bas. Bu yazılımı komple sıfırlayıp verilerini silecektir.

SD kartı çıkartın hocam. Garantisi bozulmaz.
Tamamdır hocam bi yarım saat daha bekleyip sıfırlayayım sağolun.
Reboot yazısı recovery menüsünde geliyor. Şimdi arkadaş reboot yapsa bile açılmayacak kendisi öyle diyor. Bu menüdeyken bilgisayara taktığında eğer dosyaları görebilirse atabilir. Eğer göremezse de "Wipe Data" yapıp yazılımı sıfırlayabilir.
Hocam tekrar rahatsız ediyorum sıfırlamadan önce acaba safe mode diye birşey var ona tıklasam telefonun açılma ihtimali var mı ?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam bi yarım saat daha bekleyip sıfırlayayım sağolun.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum sıfırlamadan önce acaba safe mode diye birşey var ona tıklasam telefonun açılma ihtimali var mı ?
Deneyin istiyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı