Redmi Note 9 Pro vs 8 Pro PUBG deneyimi

AnotherJourney

Kilopat
İki cihaz da gayet güzel hatta Redmi Note 9 Pro daha iyi ama PUBG'de 45 FPS veriyor Redmi Note8 Pro ise 60 FPS. Bunun nedeni sanırım yazılımsal. Bu yazılım 9 Pro'ya gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geleceğini sanmıyorum...Çünkü 9 Pro 60 FPS desteklemiyor. Ancak gfx BAGT gibi uygulamalarla 60 FPS alabilirsiniz. Fakat ban riski var ve telefonun performansını düşürüyor. Eğer alacaksanız 8 Pro alın.

İki cihaz da gayet güzel hatta Redmi Note 9 Pro daha iyi ama PUBG'de 45 FPS veriyor Redmi Note8 Pro ise 60 FPS. Bunun nedeni sanırım yazılımsal. Bu yazılım 9 Pro'ya gelir mi?

Hocam Note 9 serisine 60 FPS desteği koymamışlar. İşin garip tarafı gfx tool indirip tüm ayarları Ultra'ya alınca bile 45 FPS veriyor ve ekran kartı kullanımı%35'te kalıyor. Yani cihaz çok güçlü ama destek yok. Telefonun performansını oyunlarda yansıtmasına izin verilmiyor.

Hocam Note 9 serisine 60 FPS desteği koymamışlar. İşin garip tarafı gfx tool indirip tüm ayarları Ultra'ya alınca bile 45 FPS veriyor ve ekran kartı kullanımı%35'te kalıyor. Yani cihaz çok güçlü ama destek yok. Telefonun performansını oyunlarda yansıtmasına izin verilmiyor.

Hocam denedim yalnız öyle yapınca cihazın işlemcisi namideger ayvayı yiyor. O yüzden 45FPS yeterli.

Hocam denedim yalnız öyle yapınca cihazın işlemcisi namideger ayvayı yiyor. O yüzden 45FPS yeterli.

Note 9 Pro da SD 720G var adreno 618 750 MHz değerinde.
Note 8 Pro da helio G90t , 4 çekirdekli Mali G78 var 800 MHz değerinde aralaında daha güçlü GPU olan G78MP4 60 FPS destekleyebiliyor PUBG de ama Adreno 618 de desteklemiyor 600 serisinden 630 ve üstü destekliyor PUBG m de 60 FPS'i. Yazılımsal değil de donanımsal bir şey.

Note 9 Pro da SD 720G var adreno 618 750 MHz değerinde.
Note 8 Pro da helio G90t , 4 çekirdekli Mali G78 var 800 MHz değerinde aralaında daha güçlü GPU olan G78MP4 60 FPS destekleyebiliyor PUBG de ama Adreno 618 de desteklemiyor 600 serisinden 630 ve üstü destekliyor PUBG m de 60 FPS'i. Yazılımsal değil de donanımsal bir şey.
Donanım fazlasıyla yetiyor. Verdiğim linkteki yöntemi uygulayın 60 FPS in tadını çıkarın.
Bizzat kullanıyorum.

Donanım fazlasıyla yetiyor. Verdiğim linkteki yöntemi uygulayın 60 FPS'in tadını çıkarın.
Bizzat kullanıyorum.

60 Hz ekran?

Bizzat kullanıyorum diyorum.
Senin gibi varsayımlar üzerinden muhalefet yapmıyorum.
Bu işlemden sonra Pubg mobile ayarlara kısmında kare hızı seçeneği olarak fazladan aşırı ve 90 FPS seçeneği ekleniyor. Fazladan eklenen aşırı seçeneğini seçerseniz, 40 FPS alan Redmi Note 9s curtana telefonunuz 60 FPS e sabitleniyor.
Ben zaten 90 FPS oluyor demedim.
Ekranı 90 Hz olanlar yeni eklenen kare hızı seçeneklerinden 90hz i seçerek kullanabilirler ama onu denemedim benim denediğim Redmi Note 9s modeli.
60 FPS de GPU kullanımı %36 CPU kullanımı % 41 le mi kafayı yiyor. Son mesajımda ki ekran görüntüsünde gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-02-16-10-21-11-921_com.tencent.ig.jpg
    Screenshot_2021-02-16-10-21-11-921_com.tencent.ig.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 271
  • IMG_20210216_102240.jpg
    IMG_20210216_102240.jpg
    127,9 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
Bizzat kullanıyorum diyorum.
Senin gibi varsayımlar üzerinden muhalefet yapmıyorum.
Bu işlemden sonra PUBG Mobile ayarlara kısmında kare hızı seçeneği olarak fazladan aşırı ve 90 FPS seçeneği ekleniyor. Fazladan eklenen aşırı seçeneğini seçerseniz, 40 FPS alan Redmi Note 9S curtana telefonunuz 60 FPS'e sabitleniyor.
Ben zaten 90 FPS oluyor demedim.
Ekranı 90 Hz olanlar yeni eklenen kare hızı seçeneklerinden 90Hz i seçerek kullanabilirler ama onu denemedim benim denediğim Redmi Note 9S modeli.

60 FPS de GPU kullanımı %36 CPU kullanımı % 41 le mi kafayı yiyor. Son mesajımda ki ekran görüntüsünde gözüküyor.

Hocam ben oyun dosyalarına dosya ekledim yani Config yaptım. Cihazda donmalar kasmalar oldu sonra sildim Config telefonda şu an kasma yok o yüzden dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı