Redmi Note 9 Stock ROM kurduktan sonra Google bağlantısı yapılmıyor

batur1121

Centipat
Daha fazla  
Redmi Note 9 (yurt dışı) cihazıma stock ROM kurdum fakat Google uygulamaları bağlantı problemi var diyor.
TR ROM kurdum. Endonezya ROM da denedım yok olmuyor. En son global denedım yok gene olmadı. Bu sefer YouTube'dan aradım çözümü. Google Play Services indirmeyi denedim yine olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın hocam geç döndüm ama onu az once denedım yok olmuyor TWRP Bootloader'ı açıyorum sonra TWRP dosyası buluyorum Fastboot'dan atıyorum her şey çok iyi ama bu sefer TWRP'yi açıyorum tüm her şeyi wipe yapıyorum seçiyorum SD kartdan sonra sorunsuz ınıyor yenıden başlat diyorum ama olmuyor ama TWRP'den indi gözüküyor ama disk boş tekrar indiriyorum yok yine gözükmüyor açılıp kapanıyor forumdan buldum çözümü yaptım oldu Bootloader gitti ama şimdi MTK oldugu ıcın 2 dk da kuracağım bunun çözümü var mı her yere baktım yok şimdi farklı bir TWRP bulacağım olmazsaa döneceğim.

Konuyu tam olarak çözemedim ama artık Aurora Store kullanıyorum
Tek kötü yanı Google Play Games'e gırış yapamıyorum bazı oyunlarda kaydım vardı.
Aynı şekilde Google ile girdiğim oyunlarada giremiyorum.
Google modlanmış hali gibi bir şey varsa ornegın GApps gibi bir şey varsa süper olur.

Geri
Yukarı