Redmi Note 9 uygulamalarda kasıyor

KatliyeN

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Yaklaşık 1 buçuk ay önce Xiaomi Redmi Note 9 satın aldım. Gözle görülür şekilde YouTube'da ve diğer sitelerde kasıyor telefon. Sistem uygulamaları ve işletim sistemi son sürüm. Her şey güncel olmasına rağmen telefon hala kasıyor. Dosya temizliğini ve hızlandırmasını da yapıyorum fakat sonuç aynı. Babamda Note 7 annemde ise Note 8 var fakat ikisinde de her şey çok akıcı. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Bence bir yeniden başlat
Olmazsa fabrika ayarı yap.
Gene olmazsa 14 günlük cayma hakkın bitmediyse telefonu iade et.

Kronik sorun gibi bir şey bu Redmi Note 9 serisinde. Sıfırlamak çözmüyor genelde ancak bir deneyebilirsiniz. Garanti ile görüşün.

İşte bu yüzden MIUI çöpü olan telefonları önermiyorum.

Merhabalar. Yaklaşık 1 buçuk ay önce Xiaomi Redmi Note 9 satın aldım. Gözle görülür şekilde YouTube'da ve diğer sitelerde kasıyor telefon. Sistem uygulamaları ve işletim sistemi son sürüm. Her şey güncel olmasına rağmen telefon hala kasıyor. Dosya temizliğini ve hızlandırmasını da yapıyorum fakat sonuç aynı. Babamda Note 7 annemde ise Note 8 var fakat ikisinde de her şey çok akıcı. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Aynı sorun bende de vardı MIUI sürümü yükselttiğimde geçti o olmazsa güncelleme ayarlarından en son paketi indire tıkla belki düzelebilir MIUI 11 iken ise yaramıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı