Redmi Note 9S 6 GB RAM 2023 yılında alınır mı?

9S ne çöp şuan giriş seviyesinin bir tık üzeri denir.
O serinin ahizeler kronik sorunlu aldıkdan 2 ay sonra alo sesin gelmiyor alo gibi deneyimler yaşarsın.
IPS paneli var ki pek alınacak bişey de değil siyah renklerde baya kötü.
10K bütçe belirtip çöp telefonu millete soruyorsun birde oyun olarak.
Multimedya anlamında kullanmak istesen Honor X9a önerirdim de oyun oynayacaksın Redmi Note 12 Pro 5G ve Samsung A34 oyun performansı konusunda Honor' a göre çok daha iyi Honor da 30fps aldığında yerde bunlarda 60fps alırsın.
Bu cihazlar için bütçeyi biraz arttırman lazım ama Samsung da şarz adaptörü de yok elinde adaptör varsa 25W falan onu kullanırsın adaptör alana kadar telefona niye sarz adaptörü koymazlar akıl mantık almaz fiyatı uygun gösterip milleti manüple ediyorlar ve taşıma anlamında da adaptör az olduğunda küçük kutuyla beraber çok daha fazla cihaz sevkiyatı yapıyorlar sanırım bu yüzden adaptör yok ürünlerinde.
Garanti konusunda ithalatçı sorun olmazsa Redmi Note 12 Pro iyi bir cihaz öneririm.

9S ne çöp şu an giriş seviyesinin bir tık üzeri denir.
O serinin ahizeler kronik sorunlu aldıktan 2 ay sonra alo sesin gelmiyor alo gibi deneyimler yaşarsın.
IPS paneli var ki pek alınacak bir şey de değil siyah renklerde bayağı kötü.
10k bütçe belirtip çöp telefonu millete soruyorsun bir de oyun olarak.
Multimedya anlamında kullanmak istesen Honor X9a önerirdim de oyun oynayacaksın Redmi Note 12 Pro 5G ve Samsung A34 oyun performansı konusunda Honor'a göre çok daha iyi Honor da 30FPS aldığında yerde bunlarda 60FPS alırsın.
Bu cihazlar için bütçeyi biraz arttırman lazım ama Samsung da şarj adaptörü de yok elinde adaptör varsa 25W falan onu kullanırsın adaptör alana kadar telefona niye şarj adaptörü koymazlar akıl mantık almaz fiyatı uygun gösterip milleti manüple ediyorlar ve taşıma anlamında da adaptör az olduğunda küçük kutuyla beraber çok daha fazla cihaz sevkiyatı yapıyorlar sanırım bu yüzden adaptör yok ürünlerinde.
Garanti konusunda ithalatçı sorun olmazsa Redmi Note 12 Pro iyi bir cihaz öneririm.

Hocam ben telefonu kullanıyorum sizin yorumlarınız nedir merak ettim telefonda ahize sıkıntısı falan hiçbir şey yok yazılımla PUBG'de 60 FPS veriyor (yani verebileceği optimizasyon sıkıntısı olmadan vereceği maksimum FPS) hiç ısınmadan Call of Duty de yüksek görüntü ayarda maksimum kare hızı destekliyor Genshin Impact orta ayarda 45-50 FPS alıyorum yani gayet memnunum.

Hocam ben telefonu kullanıyorum sizin yorumlarınız nedir merak ettim telefonda ahize sıkıntısı falan hiçbir şey yok yazılımla PUBG'de 60 FPS veriyor (yani verebileceği optimizasyon sıkıntısı olmadan vereceği maksimum FPS) hiç ısınmadan Call of Duty de yüksek görüntü ayarda maksimum kare hızı destekliyor Genshin Impact orta ayarda 45-50 FPS alıyorum yani gayet memnunum.

Şuan kardeşimde Note 9 Pro var ahizesi sorunlu 1 defa değiştirildi yine aynı internette gördüğüm ve tamircinin de bahsettiği Redmi 9 serilerinde kronik bir sorun olduğu ahize mevzusunun sana denk gelmemiştir bilemem şans ama bir çoğunda oluyor

Yazılımla pubg mevzusunu anlarımda baştan zaten sağlıklı bir olay değil yazılımla o değeri vermesi onun haricinde genshin impact' de 40-50 FPS nasıl anlabiliyorsun merak ettim.

Şu an kardeşimde Note 9 Pro var ahizesi sorunlu 1 defa değiştirildi yine aynı internette gördüğüm ve tamircinin de bahsettiği Redmi 9 serilerinde kronik bir sorun olduğu ahize mevzusunun sana denk gelmemiştir bilemem şans ama birçoğunda oluyor.

Yazılımla PUBG mevzusunu anlarımda baştan zaten sağlıklı bir olay değil yazılımla o değeri vermesi onun haricinde Genshin Impact'de 40-50 FPS nasıl anlabiliyorsun merak ettim.

Düşük ayarda. Telefonu 2 senedir kullanıyorum ahizede sorun yaşamadım. He telefonu boş yere övmüyorum neyse o yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı