Redmi Note 9S kasıyor

Fan olmanıza gerek yok zaten. Ben performans uygulaması yüklü mü diye sormadım, hangi uygulamalar yüklü diye sordum. Bu arada telefondaki boş alan 3-4 GB ise doğal zaten.

Siz zaten Samsung fanı olarak gelmişsiniz. Ben yardım etmeye çalışıyorum, MIUI'de gereksiz hangi uygulama var?

Ben de yardım etmeye çalışıyorum. Ettim zaten. Sorun çözüldü. Samsung fanı değilim. Sadece çöp firmaları ve ürünlerini önermiyorum.

MIUI'daki gereksiz uygulamaları geçtim, reklam var reklam arayüzünüzde daha ne olabilir?

Moderatör arkadaşlar konuyu kilitler misiniz? Sorun çözüldü.

@Samotne Ciasteczka reklamları kapabilirsin, ne kadar çok MIUI kullandığın belli oldu. ASUS'u göm, Xiaomi'yi göm, Huawei'yi göm sonra, Samsung "fanı" değilim. Tabi, tabii.

Peki mesela bir amca reklamları tek başına kapayabilir mi? Hayır.

Kapatabildiğinizi biliyorum reklamları. O kadar bilgisiz değilim.

ASUS ve Huawei'yi gömmedim. ASUS artık düşük ve orta segment telefon çok fazla çıkarmıyor. O yüzden önermedim.

Huawei'yi de geleceği belli olmadığından önermedim. Yoksa ASUS'da Huawei'de fantastik telefonlar çıkarmaktalar.

Daha fazla cevap yazmak istemiyorum.

Moderatörlerin konuyu kilitlemesini istiyorum zira sorun çözüldü. Cidden bıktım.
ASUS'un normal(oyuncu telefonu olmayan) modellerini tavsiye eder misiniz ?(Yanlış anlamayın dalga geçmiyorum, bilmediğimden soruyorum)

ZenFone 6 ve ZenFone Live L2 var mesela.

@iksbaks ben ASUS telefon tavsiye etmem. Zenfone Max almıştım telefon soba gibiydi, ondan sonra da bir daha bakmadım yeni telefonlarına. Ama orta seviye güncel telefonları yok galiba.

Bu arada, eğer "amca"nın okuması yazması varsa kapatır. Telefon kurulumda soruyor reklamları.

Son düzenleyen: Moderatör:
@iksbaks ben ASUS telefon tavsiye etmem. Zenfone Max almıştım telefon soba gibiydi, ondan sonra da bir daha bakmadım yeni telefonlarına. Ama orta seviye güncel telefonları yok galiba.

@Samotne Ciasteczka senin isteğinle konu mu kapanacak, bıktıysan çık. Bu arada, eğer "amca"nın okuması yazması varsa kapatır. Telefon kurulumda soruyor reklamları.
Hocam zaten telefon satın almayacağım.(Eskisini kullanacağım) Bilgi maksadıyla sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı