Redmi Note 9S kasıyor

iksbaks

Hectopat
Makaleler
3
Hocam merhabalar, cihazım olan Redmi Note 9S oyunlarda kasıyor. Hocam Clans of Clans gibi basit oyunlarda bile kasıyor. Gittim paraya kıydım 6 GB RAM olan versiyonu tercih ettim ama pişman oldum. Kırayım mı bu telefonu, ne yapayım? Böyle basit bir oyunda kasması mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu eğer içinde önemli bilgilerin yoksa fabrika ayarlarına döndürmeni öneririm, ayrıca bir performans uygulaması kullanıyor musun (Clean Master vb. gibi)

Hocam merhabalar, cihazım olan Redmi Note 9S oyunlarda kasıyor. Hocam Clans of Clans gibi basit oyunlarda bile kasıyor. Gittim paraya kıydım 6 GB RAM olan versiyonu tercih ettim ama pişman oldum. Kırayım mı bu telefonu, ne yapayım? Böyle basit bir oyunda kasması mümkün mü?
Bende sipariş verdim. Kargoyu bekliyorum. Korkutma beni. 😰

Hocam sizde bir sıkıntı vardır, bende 4GB modeli var hiçbir sıkıntı yok. Telefon üzerinden çok fazla oyun oynamayı sevmiyorum fakat Call Of Duty gibi oyunları denedim 0 kasma vardı. Bence arkaplanda çalışan bir program var veya donanımsal bir sıkıntı var.

Arka planda çalışan uygulamalar da önemli. Pil optimizasyonlarına ve uygulama listesinde bütün uygulamalara tek tek girip izinleri kontrol edip güncelleyin. Ayrıca haftada bir telefonu yeniden başlatmak hele de oyunlardan sonra bunu yapmak RAM gibi şişen donanımlarda ferahlama sağlar.

Hocam çıldırıyorum. Neden kasıyor ki? Antutuyu şimdi deniyorum. Bu arada telefon ilk açıldığında falan ayar çekmek lazım mı?
Antutu testinden kaç alıyorsunuz?
Bu arada antutuyu bulamadım da 3D mark ile deniyorum.
Hocam sizde bir sıkıntı vardır, bende 4GB modeli var hiçbir sıkıntı yok. Telefon üzerinden çok fazla oyun oynamayı sevmiyorum fakat Call Of Duty gibi oyunları denedim 0 kasma vardı. Bence arkaplanda çalışan bir program var veya donanımsal bir sıkıntı var.
Hocam Clans of Clans'ı yükleyip dener misiniz böyle kasma falan var mı? Belki optimizasyon ile ilgilidir. Teefonu kırma safhasına geldim.

Son düzenleme:
Kasması gerçekten çok saçma Samsung Galaxy Note 3 kullanırken oynuyordum o oyunu hiç sorun yaşamamıştım oyunun grafik ayarları da üst düzey değildi zaten tabii değişmediyse. 🙂

Geri
Yukarı