Redmi Note 9S vs iPhone 7

Mrtyy

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an elimde; Xiaomi Redmi Note 9 s 64 GB ve iPhone 7 32 GB telefonları var. Hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

Hocam kesinlikle ben Redmi'yi önermem iPhone her türlü daha iyidir. Düşük model olsa bile en azından uzun ömürlü oluyorlar. Tabii sizin tercihiniz.

Uzun ömürlü ama batarya kapasitesi düşük bende iPhone kullanıcısıyım telefona yüklendiğin anda batarya sağlığının düşme ihtimali yüksek o yüzden Redmi Note 9S önerdim.

Uzun ömürlü ama batarya kapasitesi düşük bende iPhone kullanıcısıyım telefona yüklendiğin anda batarya sağlığının düşme ihtimali yüksek o yüzden Redmi Note 9S önerdim.
Yani hocam iPhone kullanmadım hiç çevreden duyduğum ve araştırma yaptığım bilgilere göre söyledim. Siz kullanıcı olarak daha uygunu söylersiniz saygılar.

Merhaba, şu an elimde; Xiaomi Redmi Note 9 s 64 GB ve iPhone 7 32 GB telefonları var. Hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.
Donanım açısından Redmi önde gibi duruyor fakat iPhone 7 yazılımıyla daha önde bence. Karar sizin fakat ben olsam iPhone 7 seçerdim. Eğer küçük ekran ve batarya sizin için sıkıntıysa Redmi tercih edebilirsiniz.

Aslında donanım olarak da güçlü değil Note 10s. GPU olarak Iphone 7 daha iyi. CPU olarak ise tek çekirdekte A10, çoklu çekirdekte ise SD 720g daha iyi. Çözünürlük farkı da var.

Hocam güçlendirilmiş batarya diye bir şey var değil mi, iPhone 6 kullanıyorum telefonda güçlendirilmiş batarya var ve güçlendirilmiş batarya 2600 mAh ve bu sayede normalde şarjı 2 saat zor dayanan iPhone 6'yı 1 gün çok rahat çıkarta biliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı