Redmi Note 9S vs. Realme 7

Bütçe
2500
Hocam Redmi Note 9 kullanan biri olarak söylüyorum ki çok iyi bir telefon. Bir tanıdığımda da Note 9S var o da çok memnun. Realme 7 hakkında bir bilgim yok ama Note 9 hem kamerası iyi hem oyun anlamında iyi hem de gündelik kullanımda çok iyi. Sesi çok iyi, hoparlörü sanki gerçek büyük hoparlör gibi bilmem anlatabildim mi. Realme 7 hakkında bilgili kişiler de sana anlatırsa daha çok bilgin olur. Bir de galiba forumda birisi Realme'i hiç beğenmemişti. Oppo'da olabilir. Tam hatırlamıyorum.

Karşılaştırmaya bile gerek yok Realme 7 çok daha iyi. MediaTek işlemci ısınır, bataryası az gider diyen kişilere uyup kronik sorunlu olan Xioami Note 9S almayın derim. Realme 7'de ısınma, bataryası az gitme gibi bir sorun yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 saat içerisinde tam şarj olabilmekte. Sonuçta cihazı uzun süre kullanacaksınız, kötü bir yazılıma sahip cihaz almayın derim.
Bir de galiba forumda birisi Realme'i hiç beğenmemişti. Oppo'da olabilir. Tam hatırlamıyorum.
O kişi ile uzun uzun tartıştık.

Son düzenleme:
İki telefondan birini alacağım. Hangisi daha iyi?

Hocam kendim Note 9S kullanıyorum ben aldığımda tam 2500'dü arttırma fırsatım olmadığı için almıştım gerçekten çok güzel bir cihaz kronik sorunu ne olduğunu bilmiyorum ama hocamın bahsettiği sanırım kameranın içine toz kaçması.

Hocam eğer ROM atma fırsatınız varsa (ki ben garantisi bittiği gün atmayı düşünüyorum) Note 9S de çok güzel bir tercih Realme 7 de yani size kalmış aslında Realme 7'nin kamerasını ben pek beğenmiyorum. Note 9S in yazılımı Allah'a emanet.
Bir de telefonu hangi amaç ile kullanacaksınız genellikle oyun oynamayacaksanız AMOLED ekrana sahip bir telefon öneririm size.

Eski 2 yıldır kullanılmayan S3 miniyi açtım bir video izleyip karşılaştırdım Note 9S in IPS LCD ekranı sinirimi bozdu açıkçası :D gittim bir de Note 4 ile karşılaştırdım, kuzenimdeki S20 fe ile karşılaştırdık ve cidden neden M.21 almadım dedirttirdi.
Cidden sinir bozucu bir durum fazla oyun oynasam pek umurumda olmazdı ama sizde benim gibi pek oyun oynamıyorsanız siniriniz bozabilir IPS LCD bir telefon 😁

Hocam kendim Note 9S kullanıyorum ben aldığımda tam 2500'dü arttırma fırsatım olmadığı için almıştım gerçekten çok güzel bir cihaz kronik sorunu ne olduğunu bilmiyorum ama hocamın bahsettiği sanırım kameranın içine toz kaçması.

Hocam eğer ROM atma fırsatınız varsa (ki ben garantisi bittiği gün atmayı düşünüyorum) Note 9S de çok güzel bir tercih Realme 7 de yani size kalmış aslında Realme 7'nin kamerasını ben pek beğenmiyorum. Note 9S in yazılımı Allah'a emanet.
Bir de telefonu hangi amaç ile kullanacaksınız genellikle oyun oynamayacaksanız AMOLED ekrana sahip bir telefon öneririm size.

Eski 2 yıldır kullanılmayan S3 miniyi açtım bir video izleyip karşılaştırdım Note 9S in IPS LCD ekranı sinirimi bozdu açıkçası :D gittim bir de Note 4 ile karşılaştırdım, kuzenimdeki S20 fe ile karşılaştırdık ve cidden neden M.21 almadım dedirttirdi.
Cidden sinir bozucu bir durum fazla oyun oynasam pek umurumda olmazdı ama sizde benim gibi pek oyun oynamıyorsanız siniriniz bozabilir IPS LCD bir telefon 😁
Benim dediğim toz olayı değil ve toz olayı cihaz yenilenerek düzeltildi diye biliyorum.

Sensör sorunu vardı, bazı kişilerde güncelleme ile düzeltilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı