Redmi Note 9'un SAR değeri yüksek mi?

havlayantavuk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Redmi Note 9 alacağım. SAR değeri yüksek sayılır mı merak ediyorum. Kullanmamda sakınca var mı?
Kafa SAR değeri: 0.795
Vücut SAR değeri: 1.138
Şimdiden teşekkür ederim.

Hayır. Günümüz telefonlarında onda bir sınır var satışa sunulması için o sınırı geçmemesi lazım. Çakma telefon alırsanız büyük tehlike onlara bu sınıra uymazlar büyük ihtimal.
Arkadaşımda A21s var onun vücut sar değeri çok yüksek sanırım arkadaşımda bir sorun oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımda A21s var onun vücut sar değeri çok yüksek sanırım arkadaşımda bir sorun oluşturur mu?
Hayır oluşturmaz. 24 saatin 12 saatini onla geçirmesin yeter. Dediğim gibi insana tehlike oluşturacak SAR değerleri satışa sunulamaz hele Samsung, Xiaomi, Apple gibi büyük firmalar tarafından.

Hayır oluşturmaz. 24 saatin 12 saatini onla geçirmesin yeter. Dediğim gibi insana tehlike oluşturacak sar değerleri satışa sunulamaz hele Samsung, Xiaomi, Apple gibi büyük firmalar tarafından.

Gün içerisinde yoğun olarak kullanan biri.

Hayır oluşturmaz. 24 saatin 12 saatini onla geçirmesin yeter. Dediğim gibi insana tehlike oluşturacak sar değerleri satışa sunulamaz hele Samsung, Xiaomi, Apple gibi büyük firmalar tarafından.

Eğer ben o telefondan alırsam sabahladığım günler sorun çıkartır mı ya da Xiaomi'de tüm gün oynarsam sorun çıkar mı?

Gün içerisinde yoğun olarak kullanan biri.

Eğer ben o telefondan alırsam sabahladığım günler sorun çıkartır mı ya da Xiaomi'de tüm gün oynarsam sorun çıkar mı?
Hayır neden bu kadar telaşlandınız.-?
Piyasadaki hepsinin bu şekil SAR değerleri var. Çok korkuyorsanız tuşlu telefon alın.

Hayır neden bu kadar telaşlandınız.-?
Piyasadaki hepsinin bu şekil sar değerleri var. Çok korkuyorsanız tuşlu telefon alın.

Sar değeri konusunda biraz gerginim fakat Redmi Note 9 alacağım için bir sorun olacağını düşünmüyorum bilgilendirme için teşekkürler.

Geri
Yukarı