Redmi telefonda "servis yok" hatası

Tnixs

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.

Geçen aylarda Turkcell'den hat satın aldım ve telefonuma taktım ancak sol üstte servis yok yazıyordu hatta para ekledim ve Xiaomi SIM etkinlestirme servisini açtım hesapta yetersiz bakiye hatasını verdi. Telefon ayarlarından hücresel radyo gücünü açmayı denedim tekrar girdiğimde geri kapanıyor nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba.

Geçen aylarda Turkcell'den hat satın aldım ve telefonuma taktım ancak sol üstte servis yok yazıyordu hatta para ekledim ve Xiaomi SIM etkinlestirme servisini açtım hesapta yetersiz bakiye hatasını verdi. Telefon ayarlarından hücresel radyo gücünü açmayı denedim tekrar girdiğimde geri kapanıyor nasıl düzeltebilirim?

Telefon yurtiçimi yurtdışımı.

Öncelikle merhaba.

Hocam sim kartı yuvasına tam yerleştirememiş olabilirsin. Çıkarıp tekrar dene bi olabilir bir ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı