Redragon Dark Avenger K568r alınır mı?

Dandik dediğin klavye markası direya ayrıca Gateron Switch'lerini kullanıyor klavyeden anlamadığın belli.

Ömürleri uzun olmuyor o tür klavyelerin.ve dediğim gibi tam mekanik değiller

Dandik dediğin klavye markası direya ayrıca Gateron Switch'lerini kullanıyor klavyeden anlamadığın belli.

Kardeş süreya dediğin markayı ilk kez duyuyorum akiskskdudjdkid görünüşe aldanma derim eyvallah küçük güzel havalı gözüküyor sen kullandınmi hiç direya.

Alınmaz dediğin klavyede Redragon hiç ömründe kullandınmi klavyeyi neredeyse 1-2 sene kullandım klavyeyi malzemesi swich kalitesi muazzam bir kalitede bence sen klavyeden anlamıyosun.

Kardeş süreya dediğin markayı ilk kez duyuyorum akiskskdudjdkid görünüşe aldanma derim eyvallah küçük güzel havalı gözüküyor sen kullandınmi hiç direya.

Kullanan dostlarım var @raknhocam
Bu fiyata iyisi yok.

Dostum bu bütçeye bu ürün tam mekanik değil derken neyi kast ediyorsunuz %60 boyutu var.

Tam mekanik değil dediğim Anti-Ghosting özelliği ve swich kalitesi gelende Amazon'da satilan o tür klavyelerin %90i o tür klavyeler bence tercih edilmez.

Ömürleri uzun olmuyor o tür klavyelerin.ve dediğim gibi tam mekanik değiller

Şu mesajınıza kadar seviyeli bir şekilde cevap vermeyi planlıyordum fakat yani, bunu diyen birine ne kadar kelam anlatabilirim bilmiyorum. Teknik verileri çatır çatır elimizde olan ürünlerde bile şöyle bir savunmaya girişebiliyorsanız ne kadar dil döksek de az kalacak.
Ha, cevap veremedi gibi bir kafaya girecekseniz de serbestsiniz. Karşı çıkan yok.

Geri
Yukarı