Redragon H120 Ares alınır mı?

Bütçe
130
Komikti. Bir daha olmasın.
Aradaki farkı bulun. @mühendis52 alınmasın diyorum direkt, delikanlı.
1617041840381.png
1617041854375.png

Alınır şahsen kullanıyorum memnunum.
100 liraya kulak üstü alınmaz direkt :) Gülen arkadaşlar gidip alsın bakalım kulakları ne kadar dayanıyor o rahatsız edici ürüne. Aynı ürünün isminde Rampage yazsa yerden yere vurursunuz.
Kullanıyorum kardeşim 1.5 ayım oluyor. İncelemesini de yapacağım hatta sırf sana inat yarın bile yapabilirim.

Aradaki farkı bulun. @mühendis52 alınmasın diyorum direkt, delikanlı.
Eki Görüntüle 947517 Eki Görüntüle 947518
Diğer kulaklığın özelliklerini nereden biliyorsun? Hiçbir yerde yok, karşılaştırın diyorsun. 100 TL bütçeye alınabilecek diğer en iyi kulaküstü kulaklık;

Diğer kulaklığın özelliklerini nereden biliyorsun? Hiçbir yerde yok, karşılaştırın diyorsun. 100 TL bütçeye alınabilecek diğer en iyi kulaküstü kulaklık;
Hocam bırakın gözünüzü seveyim ya. Gram araştırma yapmadan burada yorum yapandan ne bekliyorsunuz? :D

Hocam bırakın gözünüzü seveyim ya. Gram araştırma yapmadan burada yorum yapandan ne bekliyorsunuz? :D
Siz çok iyi araştırma yapmışsınız belli ki :) Böyle gözüken bir şeyi aldığınıza göre. Neden önerildiğini sormuştum zamanında, kimse düzgün cevap vermedi. Size sorsam alacağım cevap belli "kullanıyorum, beğendim".

Yeni konular

Geri
Yukarı