Redragon H120 Ares alınır mı?

Bütçe
130
Alınır şahsen kullanıyorum memnunum.
100 liraya kulak üstü alınmaz direkt Gülen arkadaşlar gidip alsın bakalım kulakları ne kadar dayanıyor o rahatsız edici ürüne. Aynı ürünün isminde Rampage yazsa yerden yere vurursunuz.
Kullanıyorum kardeşim 1.5 ayım oluyor. İncelemesini de yapacağım hatta sırf sana inat yarın bile yapabilirim.

Alınır şahsen kullanıyorum memnunum.

Kullanıyorum kardeşim 1.5 ayım oluyor. İncelemesini de yapacağım hatta sırf sana inat yarın bile yapabilirim.
Bekliyorum, attığım diğer çöple de karşılaştırın mümkünse. Arada fark olduğunu iddia edenler var.

Aradaki farkı bulun. @mühendis52 alınmasın diyorum direkt, delikanlı.
Eki Görüntüle 947517 Eki Görüntüle 947518
Diğer kulaklığın özelliklerini nereden biliyorsun? Hiçbir yerde yok, karşılaştırın diyorsun. 100 TL bütçeye alınabilecek diğer en iyi kulaküstü kulaklık;

Hocam bırakın gözünüzü seveyim ya. Gram araştırma yapmadan burada yorum yapandan ne bekliyorsunuz?

Hocam bırakın gözünüzü seveyim ya. Gram araştırma yapmadan burada yorum yapandan ne bekliyorsunuz?
Siz çok iyi araştırma yapmışsınız belli ki Böyle gözüken bir şeyi aldığınıza göre. Neden önerildiğini sormuştum zamanında, kimse düzgün cevap vermedi. Size sorsam alacağım cevap belli "kullanıyorum, beğendim".

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…