Redragon H848 ire Pro alınır mı?

ilacr

Centipat
Daha fazla  
Redragon markası güzel ben klavyesini kullanıyorum fakat bu kulaklığı beğendim alınır mı? Çünkü Rampage crack H11'e çok benziyor eğer onun gibiyse almak istemiyorum. Önerileriniz nelerdir? Bu kulaklık 40 dolar yurt dışı.

Redragon Çin menşeli bir marka. Bazı ürünleri ülkemizde çok tutuldu tam bir F/P markası. Bahsettiğiniz kulaklığı alacak olursanız vergisiyle beraber 1500TL civarına tekabül edecek tabii buna gönderim ücreti dahil değil. Gönderim ücreti var mı bilmiyorum bakmadım. 40mm sürücüsü var oyun için ve özellikle fps/rekabetçi oyunlar için yeterli olmayabilir. Yurtiçinden öneri isterseniz bir şeyler yapabiliriz.

Redragon Çin menşeli bir marka. Bazı ürünleri ülkemizde çok tutuldu tam bir F/P markası. Bahsettiğiniz kulaklığı alacak olursanız vergisiyle beraber 1500TL civarına tekabül edecek tabii buna gönderim ücreti dahil değil. Gönderim ücreti var mı bilmiyorum bakmadım. 40mm sürücüsü var oyun için ve özellikle fps/rekabetçi oyunlar için yeterli olmayabilir. Yurtiçinden öneri isterseniz bir şeyler yapabiliriz.

Sizin önerileriniz nelerdir? Kablosuz veya kablolu Max 2 k bütçe ile. ASUS TUF H3 Wireless var tercih eder misiniz?

Geri
Yukarı