Redragon K530 Draconic alınır mı?

• Konuyu başlatan Grin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 7B

Grin

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, başlıkta belirttiğim klavyeyi almayı düşünüyorum. Red switch olan modelini, sizce nasıldır? Alınır mı?

Bir de RGB için yazılım desteği var mı?

Hepinize teşekkürler.

Bütçe : 500 ₺

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım desteği var güzel klavye.

Alınır, bayağı iyi klavye ve çok şirin.

Teşekkürler efendim.

GK500'e de bakabilirsiniz.

Bilek desteği istemiyorum, büyük bir klavye de istemiyorum açıkçası.

K530 kullanıyorum ben 1-2 haftadır. Modlanabiliyor isteğe bağlı olarak. Fiyatına ve özelliklerine göre 6.5-7 / 10 diyebilirim. Merak ettiğiniz yanları varsa sorabilirsiniz. Yazılımı var ama ben kullanmadım hiç.

K530 kullanıyorum ben 1-2 haftadır. Modlanabiliyor isteğe bağlı olarak. Fiyatına ve özelliklerine göre 6.5-7 / 10 diyebilirim. Merak ettiğiniz yanları varsa sorabilirsiniz. Yazılımı var ama ben kullanmadım hiç.
Aslında teknik olarak ne sorulur bilmiyorum ama yazılımda bütün renklerin desteği var mı merak ediyorum.
Bir de hangi switchler kullanılıyor?
Sizce eksi yönleri neler, neden 7 puan verdiğinizi merak ettim?

Aslında teknik olarak ne sorulur bilmiyorum ama yazılımda bütün renklerin desteği var mı merak ediyorum.
Bir de hangi switchler kullanılıyor?

Sizce eksi yönleri neler, neden 7 puan verdiğinizi merak ettim?
Switchleri sökmesi çok rahat değil. Modlamak isterseniz stabilizerler biraz uğraştırıyor ama çok sorun değil bu. PCB üzerindeki ledler sebebiyle farklı marka switch kullanamadım ben. Kendi switchlerini de açması çok kolay değildi çıkarttıktan sonra. Bunlar dışında sorun yaşamadım.

Switchleri sökmesi çok rahat değil. Modlamak isterseniz stabilizerler biraz uğraştırıyor ama çok sorun değil bu. PCB üzerindeki ledler sebebiyle farklı marka switch kullanamadım ben. Kendi switchlerini de açması çok kolay değildi çıkarttıktan sonra. Bunlar dışında sorun yaşamadım.
Anlattıklarınızla ilgili bir bilgim olmadığı için bana sorun çıkaracağını sanmıyorum. :D
Teşekkürler.

Ben de almayı düşünüyorum bu aralar ama bir sorun var benim yabancılarda izlediğim ve okuduğum kadarıyla hep kahverengi Switch kullanılıyor ama Trendyol ve Hepsiburada gibi markalar kırmızı Switch olarak tanıtıyor demek istediğim Trendyol'dan veya Hepsiburada'dan alırsam Switch'ler kahverengimi yoksa kırmızı mı gelir Hepsiburada'da başlık olarak kırmızı Switch ama ürün açıklama kısmında kahverengi Switch'den bahsediyor bu konuda kafam karıştı yardım ederseniz çok sevinirim şimdi 550 küsur bir ürün alıp istemediğim bir şey beni açıkçası özelliklede bu dönemde çok rahatsız eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı