Redragon K530 Draconic alınır mı?

Bütçe
600

İlhanEr

Centipat
Daha fazla  
%60'lık bir klavye almak istiyorum ve Türkiye'den alabileceğim bir şey aradığım için K530 almaya karar verdim. Sinerji'de şu an 561 TL Hepsiburada ve Trendyol'da 750 TL. Sinerji güvenilir midir? 600 TL önerebileceğiniz başka TKL veya %60 klavye var mıdır?

Kablolu TKL isterseniz uygun fiyata bu model var:

RedDragon'un Kablolu TKL klavyeleri de var. Bahsettiğiniz ürün de gayet iyi duruyor.

Böyle bir %60 Kablosuz model var ancak nasıldır bilemiyorum. İlk kez gördüm şahsen.

Tronsmart kulaklığını görmüştüm ama bu klavyeyi ben de ilk defa gördüm. Peki sinerji hakkında bir bilginiz var mı daha önce alışveriş yaptınız mı?

K530 istersen kablolu istersen bluetooth kullanabilirsin. illa kablosuz kullanmak zorunda degilsin.

Sinerji guvenilir bir firmadir. Redragon urunlerini de distributor olarak FSP Turkiye getiriyor. Onlar da oldukca guvenilir bir firmadir.

K530 hotswappable bir klavye ve uzerinde redragon olarak markalandirilmis outemu kirmizi switchlerle geliyor. Gerekirse yada istersen diger outemu switchlerle degistirebiliyorsun.

Detayli olarak anlatmistik daha onceki konularda klavyeyi zaten. Aratirsan cikacaktir.

K530 istersen kablolu istersen bluetooth kullanabilirsin. illa kablosuz kullanmak zorunda degilsin.

Sinerji guvenilir bir firmadir. Redragon urunlerini de distributor olarak FSP Turkiye getiriyor. Onlar da oldukca guvenilir bir firmadir.

K530 hotswappable bir klavye ve uzerinde redragon olarak markalandirilmis outemu kirmizi switchlerle geliyor. Gerekirse yada istersen diger outemu switchlerle degistirebiliyorsun.

Detayli olarak anlatmistik daha onceki konularda klavyeyi zaten. Aratirsan cikacaktir.
Teşekkürler hocam bir de son bir sorum olacak switch değiştirmek istediğim zaman sadece outemu switchler ile mi değiştirebiliyorum? Gateron yellow switch takabilme gibi bir imkan var mı?

Ledler pcb uzerinde oldugu icin gateron yellow switchleri direkt takamiyorsunuz maalesef.

Ben gateron yellowlarin stem ve springlerini outemu red housing ile kullanarak taktim switchleri mesela.

Teşekkürler hocam bir de son bir sorum olacak switch değiştirmek istediğim zaman sadece outemu switchler ile mi değiştirebiliyorum? Gateron yellow switch takabilme gibi bir imkan var mı?

Geri
Yukarı