Redragon K530 Draconic klavye Türkçe destekli mi?

Bütçe
900

ataataataaaa

Decapat
Amazon üzerinden bir klavye alacağım amazon.com.tr'den almama rağmen 50 TL kargo ücreti var yani ürün yurt dışından getirilecek diye tahmin ediyorum.
Klavye tuşları İngilizce ancak Türkiye'ye gönderecekleri için Türkçe klavye gönderirler mi?

Klavyenin linki

Not: Başka sitelerden de alabilirdim ancak gift kart olarak ödeyeceğim için Amazon'dan almam gerekiyor. Eğer Türkçe desteklemiyorsa Redragon'un %60 başka klavyesini önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe destekler ama tuşların üzerinde türkçe karakter olmaz. Çokta önemli bir şey değil. Klavyeyi bağladıktan sonra klavye düzeni otomatik olarak Türkçe Q oluyor zaten. Eğer ucuz alıyorsanız bunu alın, daha sonrasında Türkçe karakterle sahip güzel görünen bir keycap alırsınız.

Amazon üzerinden bir klavye alacağım amazon.com.tr'den almama rağmen 50 TL kargo ücreti var yani ürün yurt dışından getirilecek diye tahmin ediyorum.
Klavye tuşları İngilizce ancak Türkiye'ye gönderecekleri için Türkçe klavye gönderirler mi?

Klavyenin linki

Not: Başka sitelerden de alabilirdim ancak gift kart olarak ödeyeceğim için Amazon'dan almam gerekiyor. Eğer Türkçe desteklemiyorsa Redragon'un %60 başka klavyesini önerebilir misiniz?
AliExpress'ten Redragon Fizz alın. Draconic'ten kat kat daha iyi.

Türkçe destekler ama tuşların üzerinde Türkçe karakter olmaz. Çok da önemli bir şey değil. Klavyeyi bağladıktan sonra klavye düzeni otomatik olarak Türkçe Q oluyor zaten. Eğer ucuz alıyorsanız bunu alın, daha sonrasında Türkçe karakterle sahip güzel görünen bir keycap alırsınız.

1200TL bütçem var bana Redragon'un Blue veya red Switch olsun % klavyesinden önerir misin? Amazon'dan almam gerek gift kart olarak ödeyeceğim.

Geri
Yukarı