Redragon K552-2 için Switch nereden alınır?

Sharkie

Kilopat
Yer
Bornova, İzmir
Daha fazla  
Alalı daha 1.5 ay falan oldu ve klavyede “d” tuş bazen basıyor, arada bir de çift basıyor. Bazen basıyor diyorum çünkü genelde basmıyor. Kedimin tüyleri girmiş içine. Tüm tuşları söktüm, klavyeyi temizledim, tuşları yıkadım, geri taktım sorun hala devam ediyor. Bu klavyeyi de burada çok önerdikleri için aldım F/P olarak. Şimdi sitelerine girip baktığımda Türkiye'de servisleri gözükmüyor. Telefon numarası var ama arıyorum tahsis edilmemiş, kullanımda değil. Twitter, Instagram adreslerine bakıyorum profil fotoğrafı yok 0 takip 2 takipçi hiç tweet atılmamış falan. Daha sonra kutunun içerisinde yedek Switch varmış onu buldum taktım ve düzeldi ama ben daha sonra aynı sorunu yaşarsam başka yedek Switch yok. Yani var ama 1 mavi 1 kahverengi 1 siyah yedek var, kırmızı yok. Bu klavyenin sadece Switch'leri satılıyor mu? Nereden alabilirim?

Elinizde yedek switchler varmış zaten onları deneyin, boşuna tekrar switch almaya gerek yok. Sorun çözülmezse ki yüksek ihtimal değişen bir şey olmayacak, garantiye verin. Kendiniz uğraşırsanız daha kötü hale gelebilir.

Şu an yedek olanı taktım sorunsuz çalışıyor, ben ilerisi için demiştim. Teşekkürler.
Redragon urunlerinin Distributir firmasi FSP Turkiye. Ulasamamaniza imkan yok. Yanlis numarayi ariyorsunuz muhtemelen.

Redragon kendi sitesinde iletişim numarası paylaşmış, o numaraya ulaşamıyorum. Bir de siz deneyin isterseniz; Redragon Aşağıdaki 0212 340 61 61 olan numara kullanımda değil.

Şu an yedek olanı taktım sorunsuz çalışıyor, ben ilerisi için demiştim. Teşekkürler.

Redragon kendi sitesinde iletişim numarası paylaşmış, o numaraya ulaşamıyorum. Bir de siz deneyin isterseniz; Redragon Aşağıdaki 0212 340 61 61 olan numara kullanımda değil.

(0212) 232 48 68 fsp turkiye.

sen dene istersen. ben distributorun fsp turkiye olduguna eminim cunku.

(0212) 232 48 68 fsp turkiye.

sen dene istersen. ben distributorun fsp turkiye olduguna eminim cunku.
Tamam dostum distribütör FSP değil veya onlara ulaşamadım demiyorum zaten. Redragon kendi sitesinde bu numarayı paylaşmış ve kullanımda değil? Ben zaten buradaki numaraya ulaşamadığımı söyledim. Sorun bende değil yani.

ulasabilecegin numara ve firmayi soyluyorum hala israrla bilmem nerede baska bir numara yaziyor diye iddia ediyorsun. neyse haklisin sorun sende degil.

Geri
Yukarı