Redragon K552 Kumara alınır mı?

Swaien

Picopat
850 liraya bu klavyeyi buldum alınır mı? Ayrıca linkteki İncehesap güvenilir mi?

Güvenilirdir, Outemu red Switch'e sahip ayrıca hotswap özellikli yani Switch'leri rahatça tak çıkar yapabilirsiniz lehimleme gibi bir durumu yok.
Ekstra olarak yanında 4 adet yedek Switch'de gelebiliyor (mavi, siyah, kırmızı, kahverengi)
Kaliteli bir klavyedir öneririm.

Güzel bir markanın güzel bir klavyesi gerçekten güzel bir klavye tabii ki de alınır fakat inceleme videolarını izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bugün aldım bu klavyeyi, genel olarak beğendim ama bir sıkıntı var tuşlar aşırı hassas klavyede, yani bazen oyunda henüz basmak istemediğim zamanda bile parmağım tuşun üzerindeyken tuşa basmış oluyorum. Onun dışında çok sağlam hissiyatı var. 6 adet yedek Switch göndermişler bana hepsi kırmızı(Amazon'dan almıştım).şu hassasiyet konusunda kararsız kaldım acaba elim alışır mı bu duruma çünkü oyunlarda çok rahatsız edici,kullanan birisi yazabilirse sevinirim…

Bugün aldım bu klavyeyi, genel olarak beğendim ama bir sıkıntı var tuşlar aşırı hassas klavyede, yani bazen oyunda henüz basmak istemediğim zamanda bile parmağım tuşun üzerindeyken tuşa basmış oluyorum. Onun dışında çok sağlam hissiyatı var. 6 adet yedek Switch göndermişler bana hepsi kırmızı(Amazon'dan almıştım).şu hassasiyet konusunda kararsız kaldım acaba elim alışır mı bu duruma çünkü oyunlarda çok rahatsız edici,kullanan birisi yazabilirse sevinirim…
Hocam yeni konu açın yardımcı olurlar.

Şu anda 1200 TL bandında sizce alınır mı? Uzun süreli kullanımlarda iş görür mü pek sert kullanmam yay sorunu benim için büyük bir problem değil.

Klavye çok kaliteli açıkçası beklentimin üstünde gelmişti fiyatına göre. Ancak benim ilk red Switch klavyemdi ve alışamadım maalesef bu hassas tuşlara. Bu nedenle kullanmıyorum duruyor öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı